Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матрац Breckle Allergena Comfort 14

артикул товару 03253
Ціна 6 682 грн
Відкласти в улюблені

Висота матраца: 16 см (висота ядра 14 см);
Ступінь жорсткості: середній;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг;
Пружинний блок: безпружинний

Характеристики - Матрац Breckle Allergena Comfort 14

Бренд Breckle
Жорсткість Середньо-жорсткий
Тип матраца безпружинні | Зоновано
Наповнення Ортопедична піна
Чохол Сумний для прання | Мікрофібра
Висота до 15 см
Навантаження на 1 сп. місце до 140 кг

Склад:
- ортопедична піна зі щільністю RG35 (35 кг/м³)
- знімний чохол

Холодна піна з високою щільністю - внутрішній наповнювач, який служить в якості еластичного настилу, що дозволяє матрацу повністю повторювати вигини тіла людини. Такий блок безпечної для людини піни володіє хорошим повітро- і вологообміном, а також швидко відновлює первинну форму при деформаціях.

Мікрофібра - тканина, яка виробляється з поліефірних волокон, комбінації поліамідів і поліестерів. Назва тканини обумовлено товщиною її волокон: діаметр нитки мікрофібри становить лише соті частки міліметра (в 100 і більше разів тонше за людську волосину). За рахунок вкрай малого діаметра січення нитки тканини з мікрофібри володіють суттєво підвищеною всмоктуючою властивістю. Крім цього, мікрофібра відрізняється такими позитивними властивостями: має високу зносостійкість, не втрачає волокон, не линяє, не скачується, не дозволяє рідині проникати всередину волокна і швидко висихає після прання. Також мікрофібра наділена гіпоалергенними і протигрибковими властивостями, які вона успадковує від вихідних матеріалів.

При виникненні проблем з хребтом, потрібно негайно вживати заходів для його лікування. Для цього слід не тільки відвідати лікаря, а й придбати якісний ортопедичний матрац. Матрац Breckle "Allergena Comfort 14" - прекрасно підходить для цих цілей, так як це досить жорстка ортопедична модель з якісних матеріалів.

У моделі Breckle "Allergena Comfort 14" є сім зон з різною пружністю, і кожна з них створена для підтримки певної частини людського тіла. Наповненням служить високоякісна піна підвищеної щільності, вона зносостійка і гіпоалергенна. Матрац має середню висоту, а його чохол зроблений з мікрофібри.

Залишити відгук про Матрац Breckle Allergena Comfort 14
Ваша оцінка
Додати відгук