Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Металеве ліжко Джоконда

артикул товару 02389
Ціна 5 708 грн
Відкласти в улюблені
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Київу, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Ліжко Джоконда виробляється в полуторному і двоспальному розмірах. Каркас ліжка виготовляється з високоміцного металевого сплаву. Широка палітра кольорів.

Характеристики - Металеве ліжко Джоконда

Бренд Металл-Дизайн
Тип полуторні ліжка | двоспальні ліжка | двоспальні ліжка | полуторні ліжка
Ніша для білизни Без ніші | Без ніші
Габаритний розмір по довжині +8 см | +8 см
Габаритний розмір по ширині +8 см | +8 см
Основа під матрац Металеві ламелі | Металеві ламелі
Матеріал металеві ліжка | металеві ліжка
Стиль Класика | Класика | Кантрі | Кантрі
Нестандартний розмір Велике серійне виробництво. Передбачені тільки стандартні розміри. | Велике серійне виробництво. Передбачені тільки стандартні розміри.

Ліжко Джоконда підкорює своєю простотою і елегантністю з ноткою аристократичності. Плавні і м'які завитки прикрашають узголів'я і узніжжя, міцні ніжки увінчані круглими навершями, що робить образ моделі таким же загадковим, як і сам відомий витвір великого майстра Леонірдо да Вінчі. Але не дивлячись на видиму легкість саме ліжко досить міцне так як виготовлене з високоякісного металевого сплаву і витримує досить великі навантаження. До того ж, на ваш вибір представлено шість розмірів, а для фарбування ліжка можливо використовувати будь-який колір із запропонованого асортименту.

Доповнення
5 493 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середній/жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 140 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring»

4 983 грн

Висота матраца: 15 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

2 270 грн

Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.мест: до 110 кг .; Пружинний блок: «Боннель»

Залишити відгук про Металеве ліжко Джоконда
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
5 800 грн

Висота матраца: 24 см; Ступінь жорсткості: середня / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Pocket spring».

4 970 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: «Pocket spring».

3 890 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: «Pocket spring».

3 890 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: «Pocket spring».

4 280 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 110 кг .; Пружинний блок: «Pocket spring»

4 625 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: жорсткий / середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: «Pocket spring».

4 460 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Pocket spring».

3 890 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: «Pocket spring».

6 290 грн

Висота матраца: 17 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг; Пружинний блок: безпружинний.

7 345 грн

Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середня / жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.