Міні-матрац Scandi Lofoten
артикул товару 05285
Висота матраца: 5 см.
Ступінь жорсткості: середній.
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: без обмежень.
Безпружинний.
Характеристики - Міні-матрац Scandi Lofoten
| Бренд | ЕММ |
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | двосторонній | безпружинні |
| Наполнение | Пена |
| Чохол | Стрейч |
| Висота | 5 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | без обмежень |
| Нестандартний розмір | Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів. |
Склад:
- чохол Nordic comfort;
- піна Memory 7-zone effect;
- coconut coir;
- чохол Nordic comfort.
Чохол Nordic comfort – це поєднання стилю та функціональності. М'який, приємний на дотик чохол пошито із високоякісної тканини стрейч. Ніжний і водночас зносостійкий матеріал не електризується. Незнімний чохол Nordic comfort робить міні-матрац більш комфортним та дарує відчуття домашнього затишку.
Memory 7-zone ефект – матеріал, котрий легко повторює вигини тіла сплячої людини, індивідуально підлаштовується, приємно обволікає. Має високі ортопедичні та анатомічні якості. Забезпечує делікатну підтримку хребта. Гіпоалергенний та безпечний для здоров'я. Для досягнення максимального ефекту Memory рекомендується використовувати при температурі не нижче 20°С.
Coconut coir – природний матеріал, виготовлений з волокон горіха кокосової пальми, просочених натуральним латексом. Завдяки латексації набуває додаткової міцності, високої зносостійкості та витримує значні навантаження. Завдяки койрі міні-матрац стає жорсткішим і отримує різнобічну жорсткість сторін (ефект 2 в 1).
Міні-матрац Scandi Lofoten – топер з асиметричною жорсткістю. Одна сторона – середньої твердості (3 із 5), друга – жорстка (5 з 5). Аксесуар створений на основі кокосової койри та сучасного ППУ, верхня частина якого має рельєфну поверхню. Завдяки виступам різного розміру, висоти та візерунка цього рельєфу створюється різний рівень пружності ППУ – відповідно до анатомічних особливостей людини. Така постіль відчувається як комфортніша і надає кращу підтримку.
Матрац рекомендовано використовувати поверх розкладних меблів або старого матраца звичайної товщини. Недорогий топер допоможе вирівняти спальне місце завдяки прошарку кокосової кори, забезпечить необхідну пружність і загалом освіжить постіль.
Туалетний столик Женева зроблений з масиву вільхи. Можлива однотумбова або двотумбоа модифікація. Комплектується висувними шухлядами. У додатковий копмлект входять дзеркало в рамі і невеликий стільчик-бенкетка. Кольори в асортименті.
Тумба з масиву вільхи Женева має декілька варіантів модифікації: дві висувні шухляди, дві висувні шухляди і ніша, три висувні шухляди. Широка палітра кольорів.
Комод з ясена TM Matrason Virginia provence виготовляється з високоякісної деревини і шпонованої ДСП. Також можливе виробництво з масиву дуба або вільхи. Комплектується трьома великими висувними шухлядами і двома маленькими. Широка палітра відтінків для тонування деревини.
Тумба з ясена TM Matrason Virginia також може виготовлятися з деревини дуба або вільхи. Нижня планка прикрашена різьбленням. Комплектується висувними шухлядами на направляючих. Великий вибір тонування дерева.
Тумба кругла TM Matrason з масиву ясена та шпонованої ДСП. Днище, ручки і кришка - масив ясена. Фасади - шпон ДСП. Також може виготовлятися з деревини дуба або вільхи. У комплект входять дві шухляди на телескопічних направляючих. Широкий вибір кольорів.
Комод буковий виготовляється з щита або масиву бука. Внутрішня частина комода - ДСП, днище - фанера. У комплект входять чотири великих і три менших шухляди на направляючих. Кольори в асортименті.
Комод з ясена Санторіні також може виготовлятися з деревини дуба +25%. Нижня планка комода прикрашена різьбленням. Комплект: чотири висувних шухляди. Широка палітра кольорів.
Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.
Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.
Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.
