Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дивани дельфін

Вид товарів
Сортувати
36 216 грн

Тип дивана: кутовий. Габаритні розміри: 242x170x77 см. Розмір спально місця: 205 x142 см.

артикул товару 03039

На сьогоднішній день дивани з механізмом трансформації «Дельфін» досить популярні серед виробників м'яких меблів у зв'язку з швидкістю і зручністю розкладання. У свою чергу це забезпечує регулярний попит серед покупців.

Особливості системи трансформації "Дельфін"

 

Диван з системою «Дельфін» розкладається в два етапи. Спочатку висувається нижня секція - вбудовані ролики допоможуть зробити це без особливих зусиль. Потім, за допомогою потайного ремінця, характерним рухом підіймається нижня секція - через схожість з виринальним дельфіном система і отримала таку назву. Завдяки механізму фіксації нижня частина легко займе своє місце на одному рівні з основним сидінням, утворюючи рівне та широке місце для сну.

Система «Дельфін» використовується переважно в кутових диванах , оскільки видвижна частина, виступаючи в ролі сполучного елементу, повноцінно задіює обидві частини та кут дивана.

Таким чином, перед іншими механізмами трансформації «Дельфін» має наступні переваги:

Правильний вибір "Дельфіна"

При виборі дивана з механізмом трансформації «Дельфін» в першу чергу варто звернути увагу на видвижну систему нижньої секції. Якщо відсутні висувні ролики і плавна висувна система - на легкість і швидкість трансформації розраховувати не варто. Наступним важливим елементом виступає система фіксації. Якщо нижня частина вимагає зусиль при підійманні - зайвий опір може привести до поломки в майбутньому. Також слід звернути увагу на ремінець - він повинен бути надійно прикріплений до нижньої секції, оскільки відчуває найбільше навантаження при трансформації і при відриві пришити його назад досить непросто.

Ціна також є одним з основних, але все ж не ключовим індикатором якості. Диван з системою «Дельфін» можна купити за досить демократичною ціною, але не варто акцентувати увагу на самих бюджетних рішеннях, особливо якщо планується щоденне використання. У каталозі інтернет-магазину «Matra-Son» представлено досить широкий вибір моделей. Швидка доставка по Києву і Україні виконає бажання клієнта в максимально короткий термін, а в разі обмеженості бюджету можна використовувати розстрочку. Як уже згадувалося, більшість диванів з цією системою кутові, але в асортименті «Matra-Son» є і традиційні прямі дивани - наприклад, тримісний "Диван Сіті". Всі без виключення моделі мають безліч варіантів вибору матеріалу, забарвлення і наповнення, що дозволяє створити затишне місце відпочинку практично в будь-якому інтер'єрі та на будь-який смак.