Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Модульні дивани

Вид товарів
Сортувати
5 931 грн

Тип дивана: модульний. Габаритні розміри: 90x95x85 см. Розмір спального місця: немає.

артикул товару 03063
6 873 грн

Тип дивана: модульний. Габаритні розміри: 95x95x85 см. Розмір спального місця: немає.

артикул товару 03064
4 258 грн

Тип дивана: модульний. Габаритні розміри: 90x95x45 см. Розмір спального місця: немає.

артикул товару 03065
31 142 грн

Тип дивана: кутовий. Габаритні розміри: 295х190х85 см. Розмір спального місця: немає.

артикул товару 03099
2 218 грн

Тип дивана: модульний. Габаритні розміри: 20x95x65 см. Розмір спального місця: немає.

артикул товару 03066
3 756 грн

Модульна система Corners Берлін 1 виробляється з ДСП з м'якою оббивкою з екошкіри або тканини. Варіанти оббивки представлені широким асортиментом. Разом з  модульними системами Берлін 2 і Берлін кут складає повноцінний комплект.

артикул товару 02645
7 233 грн

Модульна система Corners Берлін 2 виробляється з ДСП з м'якою оббивкою з екошкіри або тканини. Варіанти оббивки представлені широким асортиментом. Разом з модульними системами Берлін 1 і Берлін кут складає повноцінний комплект.

артикул товару 02646
7 051 грн

Модульна система Corners Берлін кут виробляється з ДСП з м'якою оббивкою з екошкіри або тканини. Варіанти оббивки представлені широким асортиментом. Разом з модульними системами Берлін 1 і Берлін 2 складає повноцінний комплект.

артикул товару 02647

Наявність в квартирі м'яких меблів - обов'язкова умова для комфортного проживання. Вона цілком може стати справжнім центром приміщення, оскільки гарантує зручність і вабить гарними подушками. Абсолютно унікальною категорією серед всіх м'яких меблів є модульні дивани. На відміну від звичайних сумісних моделей даний вид складається з декількох частин, які можна розташовувати відповідно фантазії власника. Чимось модульна система нагадує великий конструктор для дорослих, які люблять зміни і не можуть відмовити собі в експериментах. Відмінно підкреслити індивідуальність власника зможуть якісні туалетні столики і трюмо .

 

Модульні дивани: які вони бувають

На даний момент дизайнери пропонують всього два різновиди модульних моделей:

Модульний варіант має ще одну додаткову перевагу від виробників: можливість купити нові частини модуля для заміни старих. Таким чином, можна повністю змінити зовнішній вигляд кімнати за допомогою всього декількох елементів. Ціна такої трансформації буде значно нижча, в порівнянні з повною заміною звичайного дивана. Для виготовлення модульних диванів використовується тільки матеріал найвищої якості, оскільки дешева деревина й фурнітура просто не зможе витримати частини трансформації та дуже швидко вийде з ладу. Краще за все звернути увагу на варіанти від виробника з натуральних компонентів. Вибирати конкретну модель слід тільки після того, як майбутній власник точно визначиться, для чого буде використовуватися диван. Тільки в такому випадку вийде підібрати оптимальний модуль. Також не варто нехтувати послугами дизайнера, оскільки виготовлений на замовлення варіант прослужить значно довше.

Найкращі модульні дивани в магазині Matrason

При замовленні на сайті нашого інтернет-магазину гарантована швидка доставка по всій Україні. Клієнти чи то в Києві, чи то в Запоріжжі отримують якісне обслуговування і індивідуальну збірку моделі. Широкий асортимент модульних диванів дозволить зробити вибір навіть самому розбірливому клієнтові, а докладні описи й поради наших фахівців допоможуть зробити замовлення зручним і швидким.