Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Офісні дивани

Вид товарів
Сортувати
3 756 грн

Модульна система Corners Берлін 1 виробляється з ДСП з м'якою оббивкою з екошкіри або тканини. Варіанти оббивки представлені широким асортиментом. Разом з  модульними системами Берлін 2 і Берлін кут складає повноцінний комплект.

артикул товару 02645
7 233 грн

Модульна система Corners Берлін 2 виробляється з ДСП з м'якою оббивкою з екошкіри або тканини. Варіанти оббивки представлені широким асортиментом. Разом з модульними системами Берлін 1 і Берлін кут складає повноцінний комплект.

артикул товару 02646
7 051 грн

Модульна система Corners Берлін кут виробляється з ДСП з м'якою оббивкою з екошкіри або тканини. Варіанти оббивки представлені широким асортиментом. Разом з модульними системами Берлін 1 і Берлін 2 складає повноцінний комплект.

артикул товару 02647

Більшу частину дня величезна кількість дорослого населення України проводить на робочому місці. А в кожному офісі просто ніяк не можна обійтися без комфортних меблів, які просто необхідні для прийому клієнтів або роботи з потенційними замовниками. В якій би якості не планувалося використовувати офісні меблі, не слід ігнорувати можливість недорого придбати зручну тумбочку

 

Офісний диван - must have будь-якого офісу

Вибрати офісний диван - завдання просте тільки на перший погляд. Дивани для офісу підбираються за абсолютно відмінними від будь-яких інших меблів критеріями. Тому важливо заздалегідь визначитися з бажаними характеристиками, щоб купити відмінну модель на багато років. Необхідно відшукати модель, яка буде оптимально вписуватися в існуючий інтер'єр, мати презентабельний вигляд і підкреслювати статус діяльності власника. Окремим пунктом варто відзначити вимоги до якості дивана в офіс:

При виборі конкретної моделі офісного дивана потрібно звернути особливу увагу на кілька простих характеристик, від яких буде залежати тривалість можливого використання меблів. В першу чергу до них відносять:

Рішення купити розкладний диван в офіс навряд чи виправдає себе, оскільки повноцінне спальне місце не дуже необхідне, а ось механізм від постійного тертя може прийти в непридатність. Якщо дуже вже потрібно побільше місця для сидіння, то найкраще вибирати кутовий диван . Такі варіанти не можна назвати оптимальним вибором, але теж цілком впишуться в офісний інтер'єр.

Вибір офісного дивана на Matrason - суцільне задоволення

Лінія моделей з серії офісних диванів пропонує досить великий вибір якісних моделей на будь-який смак і гаманець. Ціна моделей вельми різноманітна, тому підібрати відповідний варіант зможе буквально кожен. Наші висококваліфіковані фахівці зможуть допомогти тим, хто ще не визначився з вибором і допоможуть оформити оплату в розстрочку. Швидка доставка по всім містам країни, навіть мільйонниках, на зразок Києва, Запоріжжя або Харкова гарантована. А для тих, хто потребує додаткових послуг, є можливість замовлення складання меблів фахівцями.