Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дивани седафлекс

Вид товарів
Сортувати
18 455 грн

Тип дивана: прямий. Габаритні розміри: 230х115х105 см. Розмір спального місця: 140х190 см.

артикул товару 03083
18 455 грн

Тип дивана: прямий. Габаритні розміри: 190х115х105 см. Розмір спального місця: 100х190 см.

артикул товару 03084

При виборі будь-яких меблів для дому в першу чергу потенційний власник звертає увагу на зручність і практичність обновки. На цій посаді дивани просто займають перше місце серед всіх інших спальних місць або м'яких частин для відпочинку. Справжній симбіоз невеликих розмірів вдень і зручному ліжку вночі просто не може залишити байдужими нікого. Саме тому дивани з механізмом седафлекс стійко залишаються в числі лідерів з продажу.

 

Дивани седафлекс - зручність в кожному будинку

Зовні невеликі моделі досить малі для того, щоб спокійно вміститися навіть в самих незначних апартаментах. Але при цьому, приховані резерви саме цієї серії меблів оцінила вся Україна і країни зарубіжжя. Буквально кілька хвилин потрібно для моделей із спеціальним седафлекс для того, щоб створити повноцінне спальне місце. При виготовленні диванів використовуються матеріали різних рівнів якості, тому цілком можна підібрати, як бюджетну модель з середніми характеристиками якості, так і дорогі меблі з високими показниками. В інтернет-магазині Matrason підібрати тумбочку в комплект також буде дуже просто.

Для того, щоб розкласти диван, досить зробити три нехитрих рухи:

З процесом розкладання дивана впоратися просто, і не знадобляться особливі фізичні зусилля.

Очевидні переваги наявності варіанта із серії седафлекс полягають у наступному:

Уважними слід бути тільки до одного моменту - в диванах немає вбудованого ящика для білизни. Але це більш ніж компенсується незначними розмірами і легкістю використання.

Вибір на Matrason - гарантія якості

Купити диван даної серії на сайті нашого інтернет-магазину можна буквально в кілька кліків. Київ, Запоріжжя та багато інших міст вже встигли оцінити переваги покупок саме у нас. Ввічливі консультанти завжди готові допомогти, підказати і порадити. А можливість замовити доставку та оформити покупку в розстрочку роблять процес ще більш простим і захоплюючим.