Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів
Товар знятий з виробництва

Наматрацник Donson «Soft Merinos» + Memory foam

артикул товару 01012
Ціна 998 грн
Відкласти в улюблені
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Київу, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Двосторонній наматрацник Donson «Soft Merinos» + Memory foam проводиться в односпальне, півтора разу і двоспальне розмірах. Як набивання використовується овеча шерсть і піна мемори. Володіє ортопедичними і анатомічними свойчтвамі. Висота: до 3 см. Можливе пошиття нестандартних розмірів.

Характеристики - Наматрацник Donson «Soft Merinos» + Memory foam

Бренд Donson
Тип Коригуючий жорсткість | Захисний | Коригуючий жорсткість | Захисний
Матеріал Вовна | Вовна | Меморі | Меморі
Кріплення На гумках по кутах | На гумках по кутах
Колір Молочний | Молочний | Білий | Білий
Виробник Україна | Україна

Наматрацник Donson "Soft Merinos" + Memory foam. Ергономічний двосторонній наматрацник. Завдяки використанню шару високоякісної овечої вовни Меринос в зимовий час вам буде забезпечено тепло і комфорт. Овеча шерсть Харне тепло, при цьому відсутня парниковий ефект, так як повітря вільно циркулює. В'язкоеластичний матеріал Memory з іншого боку наматрасника з такою ж з легкістю здатний пропускати повітря. Крім того, цей матеріал реагує на температуру і вагу тіла. А завдяки ефекту пам'яті, приймає форми тіла, запам'ятовуючи їх. Такий наматрацник дозволяє отримати повне розслаблення під час сну і максимально відпочити. Завдяки таким якостям цей наматрацник сам володіє ортопедичними і анатомічними властивостями і підсилює аналогічні властивості вашого матраца. Висота наматрасника - до 3 см.

Залишити відгук про Наматрацник Donson «Soft Merinos» + Memory foam
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
1 661 грн

Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: м'який; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 80 кг .; Пружинний блок: «Боннель»

2 565 грн

Висота матраца: 22 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 110 кг .; Пружинний блок: «Боннель»

 

3 581 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 120 кг .; Пружинний блок: «Боннель»

4 061 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середня, середня ближче до жорсткого; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 130 кг .; Пружинний блок: «Pocket Spring»

8 073 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середній/жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 130 кг; Пружинний блок: «Pocket Spring»

12 969 грн

Висота матраца: 17 см; Ступінь жорсткості: м'який; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 110 кг .; Пружинний блок: безпружинний

15 460 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 120 кг .; Пружинний блок: безпружинний

14 742 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середній / асиметричний; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 130 кг .; Пружинний блок: безпружинний

13 464 грн

Висота матраца: 26 см; Ступінь жорсткості: м'який / середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 120 кг .; Пружинний блок: безпружинний

11 046 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 130 кг .; Пружинний блок: «Pocket Spring»