Ковдра Перлетта Billerbeck
артикул товару 03750Модель Перлетта Billerbeck - комфортна гіпоалергенна ковдра. Наповнення - Тенсел (евкаліпт). Чохол: сатин: 90% бавовна, 10% віскоза з перловим напиленням
Характеристики - Ковдра Перлетта Billerbeck
| Бренд | Billerbeck |
| Наповнення | Тенсел |
| Розмір | 140х205 см | 155х215 см | 200х220 см |
Провідний світовий виробник текстильної продукції пропонує хіт нового покоління - ковдру Перлетта Billerbeck! Під час виготовлення ковдри використовувалися новітні технології, особливий вид простібки і наповнювач Тенсел.
Наповнювач виготовлений за ліцензійною австрійською технологією. Тенсел є найпотужнішим інноваційним винаходом, який не втрачає свою унікальність протягом довгого періоду часу. Чудо-волокно одночасно поєднує в собі всі кращі якості: гіпоалергенність, властивості натурального наповнювача, особливу м'якість і тепло. Целюлоза переробленого евкаліпта, що входить до складу, забезпечує прекрасний тепловий обмін, теплі і пухнасті волокна забезпечують максимальний комфорт під час сну.
Тканина чохла з гарним блиском має в складі натуральні перли, які перешкоджають старінню шкіри, мають омолоджуючий ефект. Бавовна і віскоза не дають виробу втратити форму, ковдра прослужить довго навіть при тривалому щоденному користуванні.
Каркас ліжка Доміно виробляється з металевої меблевої труби. Узголів'я прикрашене лаконічним простим візерунком. Модель можна зміцнити додатковою опорою і посиленою решіткою. Також є можливість змінити висоту спального місця. Відстань між ламелями: 10 см. Широкий асортимент кольорів.
Каркас ліжка Соната виробляється з міцного металу. Узніжжя і узголів'я моделі прикрашені крученим візерунком. Є можливість укріплення решітки та комплектація додатковою опорою. Відстань між ламелями: 10 см. Широкий асортимент кольорів.
Ліжко двоярусне Соната DUO виробляється з металу високої якості і міцності. Модель можливо укріпити, зміцнивши решітки і укомплектувавши додатковою опорою. Відстань між ламелями: 10 см. Для тонування представлений широкий асортимент кольорових рішень.
Ліжко Ліонель виготовляється з масиву берези високої якості. Узголів'я прикрашене комфортними м'якими вставками. Виробляється в полуторному і двоспальному розмірах. Представлений широкий ассоримент колірних рішень.
Ліжко Арлі виготовляється з деревини берези високої якості. Високе узголів'я ліжка обладнане зручними полицями і приліжковими тумбами. Кольори для тонування деревини представлені в широкому асортименті.
Модель ліжка Мон-Блан виробляється з деревини берези. Ліжко прикрашене простим і елегантним узголів'ям. Основою під матрац служать дерев'яні лаги. Тонування можливе в будь-який колір з представленого асортименту.
Дерев'яне ліжко Ангеліна проводиться з масиву берези. В якості основи під матрац використовуються дерев'яні лаги. Кольори для тонування представлені в широкому асортименті.
Модель комода Надін виробляється з деревини берези. Крім двох представлених розмірів, стандартного і великого, є можливість виготовлення за індивідуальними параметрами. Для тонування деревини представлений широкий асортимент кольорів.
Лаконічна і елегантна тумба Надін виробляється з деревини берези. Дві висувні шухляди оснащені фурнітурою високої якості. Для тонування представлений широкий асортимент кольорів.
Тумба Вінсент на елегантних гнутих ніжках виробляється з деревини берези. Модель обладнана однією видсувною шухлядою і фурнітурою високої якості. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.
