Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів
Товар знятий з виробництва

Подушка дитяча ХеппіЛен холлофайбер

артикул товару 02951
Ціна 289 грн
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Київу, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Подушка дитяча ХеппіЛен льон - комфортна створена на основі холлофайбера. Досить м'яка і пружна. Чохол: 100% льон. Унікальні властивості льону забезпечують захист від шкідливих мікроорганізмові і вбережуть малюка від рясного потооделенія. Розмір: 40 * 60 см.

Характеристики - Подушка дитяча ХеппіЛен холлофайбер

Бренд ХеппиЛен
Наповнення Холлофайбер | Холлофайбер
Розмір 40Х60 см | 40Х60 см
Тип Класичні | Класичні
Бренд ХеппіЛен

Подушка дитяча холлофайбер. Унікальна подушка створена з турботою про дитяче здоров'я. Адже як відомо, сон - це здоров'я. А з такою подушкою сон буде комфортним і міцним. М'який наповнювач холлофайбер забезпечить повноцінний відпочинок. Це поліестер поєднує в собі м'якість і пружність, що дозволяє підтримувати голову малюка на оптимальну для нього висоті. Чохол подушки виготовлений з 100% льону. Особливе, трубчасте, будова волокон льону дозволяє легко вбирати і виводити вологу, а так само вільно пропускати повітря. Це забезпечує сухість голови вашого малюка протягом всього сну. Крім того, льон володіє і бактерицидними властивостями. А це дозволяє запобігти появі шкідливих мікроорганізмів.

Залишити відгук про Подушка дитяча ХеппіЛен холлофайбер
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
5 195 грн

Ліжко ТИС Модерн 2 виробляється з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути передбачені шухляди на роликах. Висота узголів'я 90 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині матраца. Представлений великий вибір кольорів.

3 930 грн

Ліжко ТИС Модерн 3 - це дерев'яне ліжко з дуба, бука та сосни. У підставі використані букові ламелі. Висота узголів'я 88 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині спального місця. Представлений 18 різних відтінків.

4 755 грн

Ліжко ТИС Модерн 6 виконана з дуба, бука та сосни. У підставі використані букові ламелі. Висота узголів'я з м'якою вставкою 88 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині спального місця. Представлений 18 різних відтінків.

6 465 грн

Ліжко ТИС Модерн 8 виготовляється з дуба, бука та сосни, модель йде з буковими ламелями. Габаритний розмір на 12 см по довжині і ширині більше спального місця. Висота узголів'я становить 100 см. Представлено на вибір 18 відтінків.

6 201 грн

Ліжко ТИС Модерн 9 виконується з бука, дуба і сосни. У підставі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути ящики на роликах. Висота узголів'я 90 см, габаритний розмір на 16 см більше по довжині і на 14 см по ширині матраца. Представлений великий вибір кольорів.

5 887 грн

Ліжко ТИС Модерн 11 виготовлена із застосуванням бука, сосни і дуба. Підстава під матрац представлено буковими ламелями. Додатково передбачаються ящики на роликах. Висота узголів'я 94 см, а габаритний розмір на 10 і 12 см по довжині і ширині більше матраца. На вибір пропонується більше 15 різних відтінків.

5 080 грн

Ліжко ТИС Доміно 1 виконується з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Передбачаються додатково шухляди на роликах. Висота узголів'я 89 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і 7,5 по ширині спального місця. Представлений великий вибір кольорів.

5 129 грн

Ліжко ТИС Доміно 3 виготовляється з бука, дуба і сосни. В основі застосовуються букові ламелі. Передбачаються додатково шухляди на роликах. Висота узголів'я 89 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і 10 по ширині спального місця. Представлений великий вибір кольорів.

7 404 грн

Ліжко ТИС Атлант 1 виготовлене з бука, сосни і дуба. Модель оснащена буковими ламелями. Додатково передбачаються шухляди на роликах. Висота узголів'я 96 см, а габаритний розмір на 10 см по довжині і ширині більше матраца. На вибір пропонується 18 різних відтінків.

6 950 грн

Ліжко ТИС Атлант 2 виконане з бука, сосни і дуба. Модель оснащена буковими ламелями. Додатково передбачаються шухляди на роликах. Висота узголів'я 78 см, а габаритний розмір на 10 см по довжині і ширині більше матраца. На вибір пропонується 18 різних відтінків.