Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Подушка латексна (класична форма)

артикул товару 00983
Ціна 945 грн
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Київу, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Подушка латексна (класична форма) має ортопедичні властивості. Розмір подушки 60х40 см. Висота: 14 см. Чохол: натуральна бавовна.

Характеристики - Подушка латексна (класична форма)

Бренд EkonЭкон-латекс
Наповнення Латекс | Латекс
Розмір 40Х60 см | 40Х60 см
Тип Класичні | Класичні

Представлена подушка  має звичну й комфортну для користувачів класичну форму. Виріб виготовлено з популярного матеріалу - натурального екологічного латексу, у якому не розмножуються мікроорганізми та бактерії, що викликають алергію. До того ж, латекс - досить гнучкий матеріал, і, на відміну від подушок з пір'я, вироби з нього тривалий час зберігають первинну форму та ортопедичні властивості. Чохол подушки виготовлений з натуральної бавовни.

Подушка латексна (Класична форма) виробляється тільки у розмірі 60х40 см, товщиною 14 см.

Залишити відгук про Подушка латексна (класична форма)
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
4 230 грн

Ліжко ЧДК Еліт виробляється з еврощіта вільхи, шпонированного дубом. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється без ламелей. Додатково можлива комплектація висувними ящиками і комплектом ламелей.

2 860 грн

Ліжко ЧДК Британія проводиться з еврощіта вільхи. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється без ламелей. Додатково можлива комплектація висувними ящиками і комплектом ламелей.

8 350 грн

Ліжко ЧДК Британія-К з кованною вставкою виробляється з еврощита сосни. Узголів'я прикрашено кованим узором. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється з ламелевою основою. Додатково можлива комплектація висувними ящиками. Допоможемо підібрати матрас, у вартість не входить.

3 330 грн

Ліжко ЧДК Британія М виробляється з еврощіта вільхи. Узголів'я прикрашено м'якою вставкою. Розміри: полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється без ламелей. Додатково можлива комплектація висувними ящиками і комплектом ламелей.

2 860 грн

Ліжко ЧДК Італія проводиться з еврощіта вільхи. Розміри: полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється без ламелей. Додатково можлива комплектація висувними ящиками і комплектом ламелей.

3 930 грн

Ліжко ЧДК Італія До виробляється з еврощіта вільхи. Узголів'я прикрашено кованим узором. Розміри: полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється без ламелей. Додатково можлива комплектація висувними ящиками і комплектом ламелей.

2 860 грн

Ліжко ЧДК Модерн проводиться з еврощіта вільхи. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється без ламелей. Додатково можлива комплектація висувними ящиками і комплектом ламелей.

3 930 грн

Ліжко ЧДК Модерн До виробляється з еврощіта вільхи. Узголів'я прикрашено кованим узором. Розміри: полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється без ламелей. Додатково можлива комплектація висувними ящиками і комплектом ламелей.

3 330 грн

Ліжко ЧДК Модерн М виробляється з еврощіта вільхи. Узголів'я прикрашено м'якою вставкою. Розміри: полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється без ламелей. Додатково можлива комплектація висувними ящиками і комплектом ламелей.

2 965 грн

Ліжко ЧДК Ретро проводиться з еврощіта вільхи. Розміри: полуторний, двоспальний. Ліжко поставляється без ламелей. Додатково можлива комплектація висувними ящиками і комплектом ламелей.