Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Подушки Billerbeck

Вид товарів
Сортувати
1 000 грн

Подушка Венеція Billerbeck - повітряна і м'яка модель. Наповнення: пух гусячий: 90%, перо гусяче: 10%. Чохол: пухонепроникний тик.

артикул товару 03782
1 240 грн

Подушка Віола Billerbeck - повітряна і пружна модель. Наповнення: пух гусячий: 50%, перо гусяче: 50%. Чохол: пухонепроникний тик; жаккард.

артикул товару 03783
1 845 грн

Подушка Жасмін Billerbeck - повітряна і м'яка модель. Наповнення: пух гусячий: 90%, перо гусяче: 10%. Чохол: пухонепроникний тик; жаккард.

артикул товару 03784
756 грн

Подушка Каріна Billerbeck - повітряна і пружна модель. Наповнення: пух гусячий: 50% перо гусяче: 50%. Чохол: пухонепроникний тик.

артикул товару 03785
1 260 грн

Подушка Лідія Billerbeck - повітряна і пружна модель. Наповнення: Стандарт - зовнішня камера - пух гусячий: 90%; внутрішній простір: 85% - перо, 15% пух; жаккард - зовнішня камера - мікроволокно; внутрішній простір: 85% - перо, 15% пух; екстра - зовнішня камера пух гусячий - 90%; внутрішня камера: 85% -перо, 15% пух. Чохол: пухонепроникний тик.

артикул товару 03787

Компанія «Біллербек» почала свою історію в Німеччині, і існує вже майже сторіччя. За цей час вона підкорила якістю своєї продукції покупців в різних країнах, відкрила безліч представництв. У 90-х роках компанія організувала виробництво і в Україні.

Якими бувають подушки «Billerbeck»

Спочатку німецька компанія робила ставку на якісні натуральні матеріали - пух і перо водоплавної птиці. І сьогодні великий відсоток продукції виконаний саме з цим наповнювачем. Але, дбаючи про покупців, виробник вирішив не відмовлятися і від сучасних штучних аналогів, завдяки яким з'явилася абсолютно нова гіпоалергенна лінійка товарів.

Основні моделі подушок «Billerbeck»:

Наповнювач пухо-пір'яних моделей підібраний в такому поєднанні, щоб подушка залишалася м'якою, але при цьому не спресовувалась, тримала пишну форму. Є і зовсім унікальні моделі - наприклад, «Лідія» і «Лідія-Екстра» - тут філлер розподілений по трьом камерам, верхні з яких заповнені чистим гусячим пухом, що дарує відчуття неймовірної м'якості. При цьому завдяки основному відділу виріб залишається пружним і надає хорошу підтримку.

Товари з гіпоалергенної серії (а це не тільки подушки, але і ковдри) наповнені поліефірним мікроволокном, або волокнами у вигляді кульок. Всі матеріали мають належну сертифікацію.

Незвичайні подушки «Біллербек»

Ексклюзивні вироби відрізняються унікальною ортопедичною будовою. У кожної моделі своя структура, створена в результаті продуманих комбінацій натуральних і штучних матеріалів (пух, перо, бамбук, вовна, латекс, піна, і багато іншого.)

Так, наприклад, в основі подушки «Daunalex» використана латексна пластина ергономічної форми, покрита зверху високоякісним пухом арктичних гусаків. Чохол - гідрофільна макосаржа. В результаті виріб виходить одночасно пружним, легким, повітропроникним і приємним на дотик.

Акуратні дитячі моделі можуть бути не тільки зручними, але і лікувальними. В асортименті компанії є корекційні вироби, які рекомендовані педіатрами малюкам з 3-х місяців - якщо дитина тримає голівку набік. Спеціальна виїмка допоможе утримати голівку в правильному положенні, і разом з курсом лікувального масажу істотно посприяє лікуванню малюка.

В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете купити як звичайну, так і ексклюзивну подушку «Біллербек». Пружні і повітряні, вони сподобаються і дорослим, і дітям, добре підійдуть як подарунок. Ми готові також запропонувати затишні ковдри, якісні матраци, красиву постільну білизну, меблі для дому за низькими цінами.

Доставка бажаних обновок буде організована сучасною транспортною компанією по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Запоріжжя та інших населених пунктів.