Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Як правильно зберігати речі в комоді?

Місткість комодів часом грає злий жарт – користувачі намагаються укласти якомога більше речей, щільно забиваючи шухляди різномастими предметами. Користуватися такими меблями стає незручно, одяг мнеться, а іноді і «втрачається» з уваги на тривалий час. Досягти гармонії допоможуть кілька правил користування комодом.

Поділяємо шухляди за призначенням

Як правильно зберігати речі в комоді?

Комод передбачає зберігання речей в складеному стані, тому тут зберігають в основному одяг, постільне приладдя, білизну. Більшість користувачів по-старому складають речі в стопки, при необхідності спресовуючи їх, щоб засунути шухляду. Одяг при цьому швидше мнеться, а щоб дістати нижній предмет – необхідно буде переворушити всю стопку.

Набагато краще використовувати вертикальний спосіб зберігання, завдяки чому всі речі будуть видні відразу ж, як тільки ви відкриєте шухляду. Марі Кондо – автор популярного сьогодні «магічного прибирання»; рекомендує зберігати одяг вертикально і в шафі, оскільки саме так ви зможете вмістити на полицях більше речей.

Як «допомогти» речам зайняти правильне місце:

  • використовуйте роздільники – картонки, коробки, комірчасті органайзери і т. д.;
  • розкладайте предмети так, щоб їх було зручно не тільки брати, але і повертати;
  • скористайтеся підказками щодо економного та красивого способу зберігання – наприклад, майки або футболки можна швидко і акуратно згортати в «трубки», які не займають багато місця;
  • залиште нижні шухляди для рідко використовуваних речей;
  • час від часу перебирайте накопичене, і без жалю викидайте речі, про які ви не згадували як мінімум пару років.

Як використовувати шухлядки комода

Деякі речі, незважаючи на обмеженість вільного простору, складати не можна. Тому, наприклад, для ліфчиків бажано виділити свою половину шухляди, щоб щільні чашки білизни не м'ялись і не втрачали свою форму.

Комірчасті роздільники можна використовувати не тільки для зберігання шкарпеток або панчох – тут зі зручністю розмістяться краватки, ремені, шийні хустки і навіть акуратно згорнута білизна. Такий спосіб зберігання дуже простий і зручний навіть дітям, які звикають до самообслуговування. Для дитячих комодів можна підібрати веселі та яскраві органайзери, які спростять процес сортування речей.

Комод потрібно час від часу чистити і провітрювати – це забезпечить збереження речей від комах або грибка.

Чи варто сортувати за кольором?

Безлад на полицях і в шухлядах можуть створювати не тільки неакуратно складені, зім'яті речі, але і колірна мішанина. Чим більша строкатість предметів, тим складніше і довше доведеться розбиратися з пошуком потрібного аксесуара. Тому фахівці рекомендують укладати одяг, орієнтуючись також на колір. Простіше кажучи, біле – до білого, чорне – до чорного.

Уникайте також накопичення яскравих обгорткових упаковок, використовуйте нейтральні органайзери, укладайте речі так, щоб яскраві слогани не було видно. Інформаційний шум створює своє відчуття надлишку речей і здатний доставляти дискомфорт.

Як правильно складати дрібні, але дорогі речі

Стандартний комод оснащений декількома великими висувними шухлядами і парою дрібніших, встановлених вгорі. Це місце для біжутерії та аксесуарів, які можна акуратно розмістити на спеціальних тканинних підкладках з фіксаторами. Для сортування невеликих предметів краще скористатися коробочками або скриньками різних розмірів.

Іноді шухляди доповнюються «другим ярусом», пластиковими вкладишами, які утримуються на бортах висувної частини. Якщо ви плануєте зберігати тут дорогі речі, аксесуари з дорогоцінних металів – рекомендуємо доповнити верхні шухляди замками.

Яким би містким не був комод – він не в змозі вмістити весь ваш одяг і білизну. Сукні, костюми, верхній одяг, капелюхи і т. д. краще зберігати в шафі, підібравши модель з оптимальним внутрішнім плануванням. Шафа-купе, прикрашена дзеркалом, стане ідеальним «партнером» комода і забезпечить вашому гардеробу гідне місце для зберігання. В інтернет-магазині Matrason ви зможете купити меблі комплектом – так, щоб елементи гармонійно доповнювали один одного.

Повернутися до списку статей