Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Найтепліша ковдра: як знайти?

Більшість ковдр орієнтована на холодну пору року, коли ліжко перетворюється в теплий і затишний притулок, осередок комфорту в будинку. Однак, далеко не всі моделі здатні зігріти теплолюбних людей, подарувати відчуття маленького літа.

Як вибрати теплу ковдру

Сучасні виробники вже давно маркують свою продукцію ступенями або так званими «точками» тепла, максимальна кількість яких може досягати 5-ти.

Підбираючи ковдру для зими, варто звернути увагу на «теплий» і «особливо теплий» варіант. Перший буде оптимальним для регулярно опалювальних приміщень, другий – підійде для житла, де якість обігріву бажає кращого, в тому числі заміських будинків.

Універсальними вважаються комбіновані варіанти, коли ковдра складається з двох шарів – тонкого і середнього – які можуть використовуватися як разом, так і окремо. Зручний тип кріплення (кнопки, липучки, гудзики) дозволяє легко поєднати і зафіксувати дві половини.

Який наповнювач в теплій ковдрі?

Для таких моделей найчастіше використовуються натуральні матеріали, що відрізняються хорошими зігріваючими властивостями. Якщо ж сам філлер досить тонкий – його щільність збільшують (екстра-варіант) до необхідного рівня, або комбінують з іншим матеріалом.

В теплих ковдрах можуть бути використані:

  • пташиний пух;
  • вовна;
  • шовк;
  • рослинні волокна (бавовна, бамбук, евкаліпт, соя).

Пух

Вважається найтеплішим варіантом, особливо якщо це якісний легкий гусячий пух. Для підтримки форми може бути додана невелика частина дрібного пера. Недолік пухової ковдри – чистити його можна тільки в хімчистці.

Вовна

Валяний пласт – щільніше пуху, тому менш гнучкий. Овеча і верблюжа вовна незамінні для людей, які часто хворіють на бронхіти, захворюваннями опорно-рухового апарату.

Шовк

Цей матеріал неймовірно легкий і податливий, така ковдра дуже комфортна у використанні і відрізняється тривалим терміном служби. Теплі варіанти на зиму створюються за рахунок комбінованих пластів. Завдяки гладкій поверхні волокна відштовхують пил і бруд, що не насичуються сторонніми запахами. Таке постільне приладдя рекомендовано регулярно провітрювати і просушувати, але не прати.

Бавовна

Вата   – знаменитий наповнювач «ковдр з бавовни» , які відрізняються відчутною вагою. Помічено, що такий аксесуар допомагає швидше заснути, залишається на місці навіть під час неспокійного сну, і створює необхідний комфорт, вбираючи зайві випаровування.

Сучасна обробка пуху і вовни мінімізує алергічні реакції на органічні матеріали, захищає ліжко від кліщів та молі. Однак з часом після частих прань ефект просочень зменшується. Тому дуже чутливим людям варто придбати постільні аксесуари, де використаний штучний гіпоалергенний наповнювач – холлофайбер або поліефірні волокна «лебединий пух».

Підбираючи теплу ковдру, не забувайте про якість вентилювання моделі, особливо, якщо у вас спостерігається підвищене потовиділення уві сні. Можливо, вам краще звернути увагу на більш легкі моделі, які забезпечать хороший повітрообмін, або будуть абсорбувати вологу. Подушки в даному випадку також необхідно підбирати з високим ступенем розподілу тепла і хорошою гігроскопічністю – наприклад, з волокон льону.

В інтернет-магазині «Matrason» ви зможете придбати ковдри для всіх 4-х сезонів, щоб створити комфортні умови для відпочинку незалежно від погоди. Красива постільна білизна допоможе прикрасити спальню і спростить догляд за аксесуарами для сну.

Повернутися до списку статей