Комплекти постільної білизни сьогодні є, мабуть, головною прикрасою спальні - яскраві фарби, великі візерунки і навіть 3D-друк мимоволі привертають погляд. Проте в гонитві за супермодними кольорами не варто забувати про головне - сам матеріал і розміри моделі.

Як вибрати двоспальну постільну білизну

Перед покупкою будь-якої постільної білизни, в першу чергу, необхідно заміряти як ковдри-подушки, так і матрац - багато виробників пропонують продукцію, яка може бути нестандартних розмірів. Тому в ідеалі варто орієнтуватися на сухі цифри і враховувати такі особливості:

Другий критерій, на який обов'язково необхідно звернути увагу - комплектність, а саме кількість предметів в наборі. Так, наприклад, двоспальні «євро» часто комплектуються не двома, а чотирма наволочками, однак і ціна їх вища. Стандартний набір двоспального комплекту - підковдра, ковдра і 2 наволочки. На нашому сайті можна також купити сімейні постільні комплекти, родзинка яких - 2 полуторних підковдри, що дуже зручно, якщо подружжя спить під двома ковдрами різного типу і щільності.

Ну і звичайно ж, обов'язково необхідно визначити тип тканини, яка приємна саме вам. При цьому враховуйте не лише тактильну привабливість, але і зносостійкість, необхідність прасування, гігроскопічність, і т. д.

Модні кольори білизни для двоспальних ліжок

Важливим є сам малюнок - в інтернет-магазині matrason.ua ви знайдете сотні різноманітних варіантів, серед яких напевно знайдеться той, що сподобається вам, і підійде загальному інтер'єру кімнати. В останні роки стійко тримається мода на яскраві натуралістичні мотиви, етнічні візерунки, репринт забарвлень минулих століть. Стильним вибором буде і новинка на текстильному ринку - постільні комплекти з застосуванням 3D-друку, коли величезний малюнок «оживає» на поверхні полотна.

Завдяки сучасним технологіям, фарба добре тримається навіть на натуральних тканинах, не линяє після численних прань - звичайно, якщо мова йде про якісні товари від перевірених виробників. Ми готові запропонувати також зручні подушки, затишні ковдри, матраци з ортопедичним ефектом, які допоможуть зробити ваш сон більш приємним і здоровим. Доставка товарів можлива в будь-який куточок України - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, і т. д.

Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Постільна білизна двоспальна

Вид товарів
Сортувати
957 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної постільної білизни з бавовни виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Altinbasak".

артикул товару 01062
1 334 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної постільної білизни з 100% бавовни (ранфорс) виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Altinbasak". Характеризується розмаїттям кольорів.

артикул товару 01063
2 233 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної постільної білизни з люксового сатину з поліпшеними характеристиками. Виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Mariposa".

артикул товару 01064
2 610 грн

Набір елегантної і зручної двоспальної постільної білизни з 100% натуральної бавовни (сатинове плетіння) виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "First choice".

артикул товару 01065
856 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної постільної білизни з 100% натуральної бавовни (сатин з вишивкою) виготовляється відомим українським виробником під брендом "Love you".

артикул товару 01066
1 421 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної двоспальної постільної білизни з 100% натуральної бавовни (сатин) виготовляється відомим українським виробником під брендом "Love you".

артикул товару 01067
2 842 грн

Набір елегантної і зручної двоспальної постільної білизни з 100% натуральної бавовни (сатин) виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Arya".

артикул товару 01069
2 755 грн

Набір елегантної і зручної двоспальної постільної білизни з 100% натуральної бавовни (сатин однотонний) виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Arya".

артикул товару 01070
1 421 грн

Елегантна постільна білизна преміум класу за доступною ціною.

артикул товару 01071
2 117 грн

Набір елегантної і зручної двоспальної постільної білизни з 100% натуральної бавовни (сатин) з 3D ефектом  - це новітня розробка у технології нанесення принта (малюнка) на тканину.

артикул товару 01072
2 204 грн

Набір елегантної і зручної двоспальної постільної білизни з 100% натуральної бавовни (сатин) з застосованим 3D ефектом - це новітня розробка в технології нанесення принта (малюнка) на тканину.

артикул товару 01073
2 262 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної двоспальної постільної білизни з високоякісної тканини з натуральними волокнами бамбука виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Mariposa".

артикул товару 01074
3 799 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної постільної білизни з високоякісної тканини, з натуральними волокнами бамбука та додаванням нановолокон Tencel.

артикул товару 01075
3 567 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної двоспальної постільної білизни з високоякісної тканини (40% бавовна) з натуральними 60% волокнами бамбука.

артикул товару 01076
4 611 грн

Набір елегантної і зручної двоспальної постільної білизни з високоякісної тканини (жаккард) з 60% вмістом натуральних волокон бамбука. Виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником.

артикул товару 01077