Шафа Embawood Пудра
артикул товару 04920Характеристики - Шафа Embawood Пудра
| Бренд | Embawood |
| Матеріал | ДСП |
| Конструкція | Шафа дверна |
| Кількість дверей | 5 | 3 |
| Призначення | В спальню |
| Ширина | 155 см | 300 см |
| Висота | 225 см |
| Глибина | 60 см |
| Дверцята | Розпашні |
| Антресоль | Так |
| Шухляди | Ні |
| Нестандартний розмір | Тільки стандартні розміри |
Кутовий диван ТМ Рібека Князь виготовлений на основі ламелей або пружинного блоку. Спосіб розкладання дельфін. У конструкції передбачена ніша для зберігання речей. Розмір 264х188х108 см, а спального місця 195х130 см. Модель представлена в різних кольорах.
Кутовий диван ТМ Рібека Міленіум виготовляється на основі ламелей або пружинного блоку. Спосіб розкладання дельфін. У конструкції передбачена ніша для зберігання речей і подушки. Розмір 266х192х82 см, а спального місця 230х140 см. Модель представлена в різних кольорах.
Диван-тахта ТМ Рібека Астра виконується на основі пінополіуретану і пружинного блоку. Механізм розкладання - викочування. У моделі передбачається ніша для зберігання білизни. Габарити виробу 225х90х105 см, а спального місця 197 х 170 см. Представлено багато варіантів забарвлень.
Диван-тахта ТМ Рібека Хвиля виготовляється з пружинним блоком і ортопедичним матрацом. Передбачена скриня для зберігання речей і декоративні подушки. Габарити виробу 204х90х72 см. Модель представлена в різних кольорах.
Диван-тахта ТМ Рібека Студент виготовляється на основі пружинного блоку і ортопедичного матраца. У комплектіі передбачаються декоративні подушки. Розмір конструкції 208х90х82 см. Пропонується великий вибір кольорів.
Диван-тахта ТМ Рібека Місячне світло прямого типу виготовляється з пружинним блоком і пінополіуретаном. Передбачається скриня для зберігання речей і декоративні подушки. Габарити виробу 204х90х85 см. Модель представлена в різних кольорах.
Диван-тахта ТМ Рібека Восьминіг виготовляється з пружинним блоком і пінополіуретаном. Передбачено скриню для зберігання речей і декоративні подушки. Габарити виробу 204х90х72 см. Модель представлена в різних кольорах.
Крісло ТМ Рібека Консул виготовлене на основі пружинного блоку і пінополіуретану. Модель має високу спинку і оснащується широкими підлокітниками. Представлено на вибір 18 варіантів оббивок.
Бенкетка ТМ Рібека Римська виготовлена з пінополіуретану і має металеві ніжки. У конструкції передбачається скриня для зберігання речей. Габарити виробу 114х45х65 см. Модель пропонується в різних кольорах.
Диван-тахта ТМ Рібека Юність прямого типу виготовляється на основі пінополіуретану і пружинного блоку. Передбачено скриню для зберігання речей. Габарити конструкції 204х90х72 см. Представлено багато різноманітних оббивок.
Розумне доповнення
- Окремо
