Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи з ящиками

Вид товарів
Сортувати
50 400 грн

Бук відноситься до твердих порід деревини. За шкалою Брінелля щільність дуба і бука рівні. Також дана модель може бути виготовлена з дуба.

артикул товару 02622
34 496 грн

Шафа чотиридверна Verano Мальдіна виконується з дуба і бука. Модель оснащується висувними шухлядами і розпашними дверима. Габарити конструкції 220х50 см, можливе виготовлення за індивідуальним розміром. Пропонується на вибір 15 різних відтінків.

артикул товару 04580
17 585 грн

100% масив дерева, порода-дуб, фасади - суцільна ламель, решта деталей - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04677
Новинка
20 172 грн

100% масив дерева, порода-дуб, фасади - суцільна ламель, інші деталі - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04678
Новинка
27 691 грн

100% масив дерева, порода-дуб, фасади - суцільна ламель, інші деталі - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04681
Новинка
70 703 грн

100% масив дерева, порода-дуб, фасади - суцільна ламель, інші деталі - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04693
Новинка
0 грн

Шафа кутова виготовляється під розмір покупця, прораховується індивідуально.

артикул товару 04737

Ящики всередині шафи - невеликий, але вкрай важливий відділ, оскільки саме вони дозволяють розкласти білизну, дрібні речі та аксесуари  так, щоб все зберігалося охайно і було легкодоступним.

Вибираємо шафу з ящиками

На відміну від ніш і полиць, ящики зазвичай займають одну секцію невеликого розміру - в нижній частині шафи. Однак за вмісткістю вони цілком можуть позмагатися з комодом, і багато господарів, користуючись можливістю, навантажують їх надміру. Тому в першу чергу необхідно звернути увагу на якість направляючих для ящиків.

Виробники зазвичай використовують такі варіанти направляючих:

Найчастіше використовуються роликові й кулькові моделі, які легко монтуються, відрізняються гарним терміном служби, плавним ходом і здатні витримувати навантаження до 20 кг на секцію. Ще більшу вагу припустимо для телескопічних направляючих - понад 30 кг на ящик. Однак в першу чергу користувачі звертають увагу на блокування ящика від повного висування - це особливо важливо, якщо у вас вдома є маленькі діти. До речі, для маленьких непосід в інтернет-магазині Matrason є дитячі шафи і комоди - яскраві, безпечні та зручні у використанні.

Має значення і конструкція шафи з ящиками внизу - вони можуть бути розташовані окремо, в швидкому доступі, або ж додатково закриті загальними дверцятами - наприклад, якщо мова йде про купе.

Чим заповнити ящики у шафі?

 

Економно використовувати простір можна, якщо ви купите недорогі секційні органайзери, які допоможуть швидко й охайно розкласти дрібні предмети. Такий спосіб сортування зручний для білизни, для шкарпеток та панчох, краваток, шийних хусток і т.д.

Одяг краще укладати не стопками, а «ребром» - так у вас вийде вмістити більше предметів. Нижні полиці відведіть для постільних комплектів, верхні - для біжутерії та аксесуарів. Шафа з видвижними ящиками для білизни - ідеальний варіант для великої родини, адже тут знайдеться полка для кожного. А якщо місця для речей не вистачило - комплект можна доповнити комодом або тумбочками, туалетним столиком, виконаними в схожому кольорі і стилі.

Зверніть увагу - в нашому каталозі представлені базові моделі, які при бажанні покупця можна за додаткову ціну доукомплектувати видвижними ящиками. Наші покупці замовляють доставку меблів в різні населені пункти України - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя - сучасні транспортні служби організовують обережну доставку в коротші терміни.