Ящики всередині шафи - невеликий, але вкрай важливий відділ, оскільки саме вони дозволяють розкласти білизну, дрібні речі та аксесуари  так, щоб все зберігалося охайно і було легкодоступним.

Вибираємо шафу з ящиками

На відміну від ніш і полиць, ящики зазвичай займають одну секцію невеликого розміру - в нижній частині шафи. Однак за вмісткістю вони цілком можуть позмагатися з комодом, і багато господарів, користуючись можливістю, навантажують їх надміру. Тому в першу чергу необхідно звернути увагу на якість направляючих для ящиків.

Виробники зазвичай використовують такі варіанти направляючих:

Найчастіше використовуються роликові й кулькові моделі, які легко монтуються, відрізняються гарним терміном служби, плавним ходом і здатні витримувати навантаження до 20 кг на секцію. Ще більшу вагу припустимо для телескопічних направляючих - понад 30 кг на ящик. Однак в першу чергу користувачі звертають увагу на блокування ящика від повного висування - це особливо важливо, якщо у вас вдома є маленькі діти. До речі, для маленьких непосід в інтернет-магазині Matrason є дитячі шафи і комоди - яскраві, безпечні та зручні у використанні.

Має значення і конструкція шафи з ящиками внизу - вони можуть бути розташовані окремо, в швидкому доступі, або ж додатково закриті загальними дверцятами - наприклад, якщо мова йде про купе.

Чим заповнити ящики у шафі?

 

Економно використовувати простір можна, якщо ви купите недорогі секційні органайзери, які допоможуть швидко й охайно розкласти дрібні предмети. Такий спосіб сортування зручний для білизни, для шкарпеток та панчох, краваток, шийних хусток і т.д.

Одяг краще укладати не стопками, а «ребром» - так у вас вийде вмістити більше предметів. Нижні полиці відведіть для постільних комплектів, верхні - для біжутерії та аксесуарів. Шафа з видвижними ящиками для білизни - ідеальний варіант для великої родини, адже тут знайдеться полка для кожного. А якщо місця для речей не вистачило - комплект можна доповнити комодом або тумбочками, туалетним столиком, виконаними в схожому кольорі і стилі.

Зверніть увагу - в нашому каталозі представлені базові моделі, які при бажанні покупця можна за додаткову ціну доукомплектувати видвижними ящиками. Наші покупці замовляють доставку меблів в різні населені пункти України - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя - сучасні транспортні служби організовують обережну доставку в коротші терміни.

Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи з ящиками

Вид товарів
Сортувати
22 862 грн

Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.

артикул товару 01185
29 146 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01186
35 884 грн

Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01187
16 332 грн

Однодверна (одностулкова) шафа виробляється з цілісного масиву ясена. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 01188
35 360 грн

Шафа дерев'яна Ліза виробляється з масиву берези. Широка палітра кольорів для тонування дерева.

У даній моделі фасади, боковини, кришка повністю дерев'яні, і внутрішні стінки шухлядок.

артикул товару 01189
20 878 грн

Шафа дубова Еліт виготовляється з цільного масиву дуба. Розміри шафи: двох-, трьох- і чотиридверні. Оснащена якісною фурнітурою. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01190
29 937 грн

Шафа ™ Matrason Virginia виготовляється з високоякісного масиву ясена. Комплектується шухлядами на направляючих і міцною фурнітурою. Кольори для тонування деревини в асортименті.

артикул товару 01191
24 892 грн

Шафа тридверна Magnoliya виробляється з деревини вільхи або дуба. Обладнана великою кількістю полиць і трьома висувними шухлядами. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 02601
17 388 грн

Шафа для одягу дводверна Magnoliya виготовляється з деревини вільхи або дуба на вибір. Оснащена внутрішньої тумбою з полицями і двома висувними шухлядами. Широкий асортимент тонувань деревини.

артикул товару 02602
50 400 грн

Бук відноситься до твердих порід деревини. За шкалою Брінелля щільність дуба і бука рівні. Також дана модель може бути виготовлена з дуба.

артикул товару 02622
37 280 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виготовляється з натуральної деревини берези. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02859
37 092 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа Грація виробляється з натуральної деревини бука. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02864
13 609 грн

Шафа книжкова Грація виробляється з натуральної деревини берези. Складається з декількох книжкових полиць, та чотирьох шуфляд. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02865
20 097 грн

Шафа, яка практично повністю складається з деревини вільхи. Може виготовлятися як в стандартних розмірах, так і під замовлення.

артикул товару 02870
57 132 грн

Розміри і комплектація підбираються індивідуально. Ширина 288 по корпусу. Актуальну вартість уточнюйте в момент замовлення

Кольори в асортименті.

артикул товару 02872