Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи з МДФ

Вид товарів
Сортувати
12 880 грн

Шафа Лючія виготовляється з МДФ. Обладнана трьома стулками, дзеркалом, двома висувними шухлядами і великою кількістю полиць. Тонування проводиться в будь-який з двох кольорів на вибір.

артикул товару 02568
17 430 грн

Чотирьохстулкова шафа Альба виробляється з МДФ з деякими елементами з ДСП. Прикрашена фігурним фрезеруванням, підкресленим золотою або чорною фарбою. Укомплектована фурнітурою високої якості, великою кількістю полиць і дзеркалами. Тонується в будь-якій із запропонованих кольорів.

артикул товару 02573
12 620 грн

Шафа Соломія - містка шафа-купе. Фасади виготовлені з МДФ з покриттям з плівки ПВХ. Каркас - ламінована ДСП. Шафа обладнана великою кількістю полиць. Залежно від розміру, може мати одну або дві ніші з поперечиною. Входить до складу спального гарнітура Соломія.

артикул товару 02974
16 740 грн

Шафа Міа - містка шафа-купе. Фасади виготовлені з МДФ з покриттям з плівки ПВХ. Каркас - ламінована ДСП. Шафа обладнана великою кількістю полиць. Входить до складу спального гарнітура Міа.

артикул товару 03797
30 900 грн

Шафа з розсувними дверима. Кольори в асортименті. 160 ширина габаритна по карнизу, по боках 152 см, 220 висота по карнизу, глибина 61 см, по карнизу 67 см. Схема: 13 частина шафи полиці з двома шухлядами, 23 шафи верхня полиця + труба, боки - ДСП, шпон ясена; верх/низ, полиці, перегородка - ДСП ламінована, дверки ясен, вставка МДФ, шпон ясена, підвісна алюмінієва система.

артикул товару 04128

Меблі з натуральної деревини по кишені далеко не всім, тому більшість виробників пропонують більш бюджетні моделі, виконані з пресованих плит МДФ. Такі меблі також міцні і надійні, відрізняються хорошим терміном служби і великою палітрою кольорів для корпусу.

Як вибрати шафу з МДФ

Пресована плита складається з тирси і дрібної стружки, скріплених смолами формальдегідів. Завдяки настільки дрібним складовим, край плити легко піддається фігурному обрізанню, він не кришиться і не сиплеться, на відміну від ДВП, яка спресовується з волокон. Тому саме з МДФ створюють бюджетні шафи цікавих форм - з такими меблями ви зможете створити цікавий інтер'єр, маючи обмежений бюджет.

Пресована плита покривається зверху плівкою - це підвищує зносостійкість матеріалу і обмежує шкідливі випари клею. Саме плівка відповідає за забарвлення корпусу, і завдяки сучасним технологіям вона може бути абсолютно різною - як за кольором, так і за текстурою, на відміну від натуральної деревини. В інтернет-магазині Matrason ви зможете вибрати тонування шафи - так, щоб обновка ідеально вписалася в уже готовий інтер'єр.

Особливо красиво виглядає шафа купе з МДФ, доповнена мозаїкою, дзеркалами, фотодруком.

Переваги меблів з МДФ:

В пару до шафи з МДФ ми допоможемо підібрати комод або тумбочки, виконані в схожому кольорі і стилі.

Як доглядати за шафою з МДФ

Будь-які меблі, вироблена з деревини, не люблять надмірного тепла, тому шафу краще не встановлювати поряд з опалювальними приладами. Такі вироби не бажано використовувати на кухні, особливо якщо саме приміщення невелике - від гарячого повітря шафа з часом може покоробитися, відшарується плівка, меблі втратять привабливий зовнішній вигляд.

Якість плівки, що покриває плиту, має чимале значення, оскільки, незважаючи на всі старання виробників, скріплюючі компоненти все одно є небезпечними для людини. Тому, транспортуючи шафу, необхідно проявити особливу обережність, щоб уникнути випадкових ушкоджень покриття плити.

У нашому магазині ви також зможете купити більш дорогі дерев'яні меблі з масиву - ліжка, дивани, шафи, комоди. Ми пропонуємо моделі, виконані в різних стилях, завдяки чому ви зможете легко обставити кімнату на свій смак. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та інші міста України.