Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Розпашні шафи

Вид товарів
Сортувати
25 148 грн

Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.

артикул товару 01185
32 061 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01186
39 472 грн

Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01187
17 965 грн

Однодверна (одностулкова) шафа виробляється з цілісного масиву ясена. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 01188
23 166 грн

Шафа дубова Еліт виготовляється з цільного масиву дуба. Розміри шафи: двох-, трьох- і чотиридверні. Оснащена якісною фурнітурою. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01190
32 931 грн

Шафа ™ Matrason Virginia виготовляється з високоякісного масиву ясена. Комплектується шухлядами на направляючих і міцною фурнітурою. Кольори для тонування деревини в асортименті.

артикул товару 01191
12 880 грн

Шафа Лючія виготовляється з МДФ. Обладнана трьома стулками, дзеркалом, двома висувними шухлядами і великою кількістю полиць. Тонування проводиться в будь-який з двох кольорів на вибір.

артикул товару 02568
17 430 грн

Чотирьохстулкова шафа Альба виробляється з МДФ з деякими елементами з ДСП. Прикрашена фігурним фрезеруванням, підкресленим золотою або чорною фарбою. Укомплектована фурнітурою високої якості, великою кількістю полиць і дзеркалами. Тонується в будь-якій із запропонованих кольорів.

артикул товару 02573
27 384 грн

Шафа тридверна Magnoliya виробляється з деревини вільхи або дуба. Обладнана великою кількістю полиць і трьома висувними шухлядами. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 02601
19 124 грн

Шафа для одягу дводверна Magnoliya виготовляється з деревини вільхи або дуба на вибір. Оснащена внутрішньої тумбою з полицями і двома висувними шухлядами. Широкий асортимент тонувань деревини.

артикул товару 02602
50 400 грн

Бук відноситься до твердих порід деревини. За шкалою Брінелля щільність дуба і бука рівні. Також дана модель може бути виготовлена з дуба.

артикул товару 02622
40 832 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виготовляється з натуральної деревини берези. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02859
48 573 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа Грація виробляється з натуральної деревини бука. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02864
62 845 грн

Розміри і комплектація підбираються індивідуально. Ширина 288 по корпусу. Актуальну вартість уточнюйте в момент замовлення

Кольори в асортименті.

артикул товару 02872
42 784 грн

Шафа дводверна Рішельє виробляється з деревини берези. Має нішу зі штангою, верхню полицю і кілька висувних шухляд на направляючих.

артикул товару 02973

Розпашні шафи - перевірений вибір

Важко собі уявити будинок без шафи - це справжній помічник в сім'ї, що дозволяє зберігати речі в зручному порядку і підтримувати чистоту. Зовсім недавно в моду увійшли шафи-купе , які можуть займати цілу стіну в кімнаті або коридорі. Деякі покупці вибирають також відкриті варіанти - стійку з одягом або підвісні полки для речей.

Однак більшість все ж таки вибирає звичні шафи з дверцятами, зручність і практичність яких була перевірена задовго до нас. Закрита модель дозволяє зберігати речі, оберігаючи їх від повсякденного пилу, і підтримувати чистоту в кімнаті, навіть якщо в самій шафі безлад.

Розпашна модель, на відміну від «купейної», може бути як широкою, так і дуже вузькою - на одну дверьку. Таке невелике доповнення в кімнаті дозволить вам охайно розмістити дрібні речі, посуд або предмети одягу і не займе іншого місця.

Розпашна шафа або купе?

 

Не завжди нове - значить зручне, тому перш ніж купити шафу - «приміряйте» його до приміщення, де будуть встановлені меблі. Скористайтеся рулеткою, намалюйте планування на аркуші, зверніть увагу на колір і стиль інтер'єру. Іноді купе зовсім не підходить плануванню або вимагає повністю перекласти підлогу. Тому часто краще використовувати перевірену класику - варіанти з дверцятами, які розпахуються.

У чому переваги шаф з розсувними дверима:

Внутрішній світ шафи залежить від вас - ви можете вибрати як великий гардероб, так і варіант з полками, висувними ящиками, стійками для взуття.

Велика шафа може бути прикрашена  вертикальним подовженим дзеркалом всередині або зовні - це доповнення зручне саме для гардероба. Якщо стиль кімнати диктує свої умови - особливу увагу приділіть фасаду меблів - тут можуть бути використані мозаїка, інкрустація, гравіювання, дзеркала. Останнім часом популярний фотодрук, хоча його частіше замовляють саме для рівних і широких шаф-купе.

З новинок варто відзначити моделі без дверної ручки - такі меблі відкриваються шляхом натискання на дверцята в певному місці.

Ми допоможемо вам оформити кімнату в єдиному стилі, підібравши в пару до шафи ліжко, диван, комоди або тумби, виконані в схожому кольорі і стилі. В інтернет-магазині Matrason можна також купити меблі для кухні або дитячої, підібрати якісні постільні аксесуари. Доставка здійснюється по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та інші населені пункти.