Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Книжкові шафи

Вид товарів
Сортувати
27 691 грн

100% масив дерева, порода-дуб, фасади - суцільна ламель, інші деталі - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04681
Новинка

Незважаючи на оцифровування літератури, книжкові шафи як завжди залишаються потрібним предметом інтер'єру. Зручні полиці можуть бути використані не тільки для зберігання друкованої продукції, а й інших канцелярських приналежностей або предметів декору.

Закрита чи відкрита шафа для книг?

 

Класична модель передбачає середній варіант - відкриті погляду полиці захищені від пилу скляними дверцятами. Видвижні ящики внизу і тумби призначені для альбомів, літератури великого формату, яка не поміститься на стандартних полицях. Такий варіант ідеальний для зберігання домашньої бібліотеки, фотоальбомів, архівів.

Якщо ж ви шукаєте шафу під книги або робочі матеріали, які весь час повинні бути під рукою - ми рекомендуємо стелажі , виконані в підлоговому або підвісному форматі. Останній варіант особливо зручний в поєднанні з письмовим столом - це один з найпростіших і розповсюджених варіантів оформлення робочого місця.

Відкриті книжкові полиці ідеально підійдуть і для дитячої літератури - так дитина зможе самостійно вибирати книгу на ніч. Улюблені казки гармонійно поєднуються з примітними іграшками - на широких полицях знайдеться місце для всіх. В інтернет-магазині matrason.ua ви зможете купити стильні меблі для дорослих або барвисті моделі для дітей.

Кілька порад щодо вибору:

Який колір підійде книжковій шафі

Масивні дерев'яні моделі можуть бути пофарбовані в будь-який з відтінків деревної палітри - як темний, так і світлий, головне при цьому, щоб шафа гармоніювала з іншими меблями в кімнаті. Закриту шафу, розташовану в темному кутку, найкраще захищає книги від вигорання.

Пристінні стелажі бажано підбирати контрастного кольору - полки не повинні зливатися зі стіною. Якщо ж стелаж використовується в якості кімнатної перегородки - краще орієнтуватися на світлі відтінки.

У нашому каталозі ви зможете вибрати також зручні пуфи і крісла , стильні журнальні столики, щоб обладнати комфортне місце для читання. Доставка меблів здійснюється в будь-який куточок України - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та інші населені пункти.