Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи стелажі

Вид товарів
Сортувати
17 585 грн

100% масив дерева, порода-дуб, фасади - суцільна ламель, решта деталей - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04677
Новинка
20 172 грн

100% масив дерева, порода-дуб, фасади - суцільна ламель, інші деталі - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04678
Новинка
27 691 грн

100% масив дерева, порода-дуб, фасади - суцільна ламель, інші деталі - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04681
Новинка
33 836 грн

100% масив дерева, порода-дуб, фасади - суцільна ламель, інші деталі - зрощена ламель, обробка - льняне масло. Можливе тонування кольоровим масло-воском + 8-10% до прайсу (в залежності від виробника). Фурнітура: направляючі прихованого монтажу з доводчиками виробництва Німеччина

артикул товару 04684
Новинка

Мода на стелажі повернулася порівняно нещодавно, проте швидко завоювала серця покупців - неможливо встояти перед барвистими фото інтер'єрів, де відкриті шафи є однією з родзинок, надаючи звичайній кімнаті трохи недбалого, але дуже стильного вигляду.

У чому особливість стелажів

Відкриті шафи - відмінна можливість нагадати собі, і показати гостям багатства, якими ви володієте. Це можуть бути книги, декоративний посуд, нагороди, фоторамки та багато іншого, що незаслужено порошиться в закритих шафах. Звичні предмети побуту засяють новими фарбами, якщо ви встановите їх на світлі відкриті полиці стелажів.

Переваги стелажів для будинку:

Стелажі відмінно пропускають світло, завдяки чому можуть бути встановлені не тільки уздовж стіни, але і як перегородки в просторому приміщенні. Таким чином ви зможете практично відокремити, наприклад, житлову зону від робочої, або спальний куточок від вітальні. Подібна двостороння модель - незамінний варіант для квартири-студії.

Якщо вам подобаються стелажі, але місце вже зайняте шафами - в якості альтернативи ми готові запропонувати підвісні полиці, які також привносять свою неповторну ноту в інтер'єр кімнати.

Який варіант стелажу підійде вам?

Класична форма цих меблів передбачає два основні варіанти - для підлоги і підвісна конструкція, причому обидві моделі користуються хорошим попитом. Міцний каркас і надійні полиці витримують вагомий вантаж, хіба що у підвісних моделей слід ретельніше перевірити кріплення до стіни.

Існують також пересувні конструкції - завдяки невеликим коліщатками стелаж можна буде легко зрушити в сторону, звільняючи простір, наприклад, для прийому гостей.

Підбираючи стелаж, в першу чергу визначте, які речі ви плануєте тут зберігати - розмір полиць і тумбочок повинен відповідати очікуванням. Не перевантажуйте полиці, пам'ятайте, що відкриті шафи вимагають більш частого прибирання, і чим більше буде предметів - тим більше пилу вони зберуть.

В інтернет-магазині matrason.ua ви зможете купити як повністю відкриті моделі, так і комбіновані варіанти, де демонстраційні полиці чергуються з закритими тумбочками. Доставка можлива в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, або будь-який інший населений пункт України.