Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи в коридор

Вид товарів
Сортувати
25 148 грн

Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.

артикул товару 01185
32 061 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01186
39 472 грн

Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01187
17 965 грн

Однодверна (одностулкова) шафа виробляється з цілісного масиву ясена. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 01188
38 624 грн

Шафа дерев'яна Ліза виробляється з масиву берези. Широка палітра кольорів для тонування дерева.

У даній моделі фасади, боковини, кришка повністю дерев'яні, і внутрішні стінки шухлядок.

артикул товару 01189
23 166 грн

Шафа дубова Еліт виготовляється з цільного масиву дуба. Розміри шафи: двох-, трьох- і чотиридверні. Оснащена якісною фурнітурою. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01190
32 931 грн

Шафа ™ Matrason Virginia виготовляється з високоякісного масиву ясена. Комплектується шухлядами на направляючих і міцною фурнітурою. Кольори для тонування деревини в асортименті.

артикул товару 01191
12 880 грн

Шафа Лючія виготовляється з МДФ. Обладнана трьома стулками, дзеркалом, двома висувними шухлядами і великою кількістю полиць. Тонування проводиться в будь-який з двох кольорів на вибір.

артикул товару 02568
17 430 грн

Чотирьохстулкова шафа Альба виробляється з МДФ з деякими елементами з ДСП. Прикрашена фігурним фрезеруванням, підкресленим золотою або чорною фарбою. Укомплектована фурнітурою високої якості, великою кількістю полиць і дзеркалами. Тонується в будь-якій із запропонованих кольорів.

артикул товару 02573
27 384 грн

Шафа тридверна Magnoliya виробляється з деревини вільхи або дуба. Обладнана великою кількістю полиць і трьома висувними шухлядами. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 02601
19 124 грн

Шафа для одягу дводверна Magnoliya виготовляється з деревини вільхи або дуба на вибір. Оснащена внутрішньої тумбою з полицями і двома висувними шухлядами. Широкий асортимент тонувань деревини.

артикул товару 02602
50 400 грн

Бук відноситься до твердих порід деревини. За шкалою Брінелля щільність дуба і бука рівні. Також дана модель може бути виготовлена з дуба.

артикул товару 02622
40 832 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виготовляється з натуральної деревини берези. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02859
48 573 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа Грація виробляється з натуральної деревини бука. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02864
62 845 грн

Розміри і комплектація підбираються індивідуально. Ширина 288 по корпусу. Актуальну вартість уточнюйте в момент замовлення

Кольори в асортименті.

артикул товару 02872

Безліч сучасних квартир облаштовані пристойним коридором, чий простір при грамотному плануванні можна вигідно витратити. Наприклад, встановити довгу і вузьку, але високу і вмістку шафу, де знайдеться місце для сезонного верхнього одягу та взуття.

Якою повинна бути шафа в коридорі

 

Найчастіше коридор - це довге приміщення, в якому ідеально стане дво- або навіть трьохдверна шафа-купе . Дверцята такої моделі дозволяють користуватися меблями, не перекриваючи прохід, а ростове дзеркало на передній панелі додасть трохи світла за рахунок відображення.

Буває і планування, де більш доречним є розпашна шафа стандартної форми - в цьому випадку необхідно заздалегідь провести заміри, щоб нові меблі не заважали руху. Можливо, оптимальним варіантом стане кутова модель. У будь-якому випадку краще вибирати виріб з мінімумом виступаючої фурнітури - в прохідному місці вона може призвести до травм.

Більш рідкісним, але дуже практичним є вбудована шафа - зазвичай нішу під неї можна облаштувати в кінці довгого коридору. В цьому випадку економія простору відбувається за рахунок відсутності бокових стінок, дна і верхньої частини шафи.

Сама шафа повинна ділитися на три зони:

Якщо шафа підвісна - її можна доповнити тумбою відповідного розміру.

Краще відкрита або закрита шафа в коридор?

Сьогодні дизайнери повернули моду на стелажі , чиї різнобарвні полки дозволяють не тільки охайно розмістити речі різного розміру, але й додатково декорують приміщення. В інтернет-магазині matrason.ua ви знайдете як підлогові, так і підвісні моделі, які гармонійно впишуться в обстановку вашого будинку (тонування корпусу можна вибирати).

Цей варіант гарний, якщо речей небагато і їх можна красиво розташувати на полицях. Якщо ж вам необхідна вмістка шафа, яку ви плануєте «забити під зав'язку» - краще купити закриту модель, яка завдяки непрозорим дверцятам створює візуальний порядок.

Не поганим  варіантом є також комбінований вид, де закриті шухляди і тумби чергуються з відкритими нішами - тут можна буде повісити непросохлий верхній одяг, головні убори, сумки, а внизу залишити місце для сидіння.

У нашому каталозі ви знайдете безліч різноманітних меблів для дому за оптимальною ціною. Доставка здійснюється швидко й обережно транспортними службами по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпро, Одесу, Запоріжжя або будь-який інший населений пункт.