Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи у прихожу

Вид товарів
Сортувати
25 148 грн

Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.

артикул товару 01185
32 061 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01186
39 472 грн

Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01187
17 965 грн

Однодверна (одностулкова) шафа виробляється з цілісного масиву ясена. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 01188
38 624 грн

Шафа дерев'яна Ліза виробляється з масиву берези. Широка палітра кольорів для тонування дерева.

У даній моделі фасади, боковини, кришка повністю дерев'яні, і внутрішні стінки шухлядок.

артикул товару 01189
23 166 грн

Шафа дубова Еліт виготовляється з цільного масиву дуба. Розміри шафи: двох-, трьох- і чотиридверні. Оснащена якісною фурнітурою. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01190
32 931 грн

Шафа ™ Matrason Virginia виготовляється з високоякісного масиву ясена. Комплектується шухлядами на направляючих і міцною фурнітурою. Кольори для тонування деревини в асортименті.

артикул товару 01191
12 880 грн

Шафа Лючія виготовляється з МДФ. Обладнана трьома стулками, дзеркалом, двома висувними шухлядами і великою кількістю полиць. Тонування проводиться в будь-який з двох кольорів на вибір.

артикул товару 02568
17 430 грн

Чотирьохстулкова шафа Альба виробляється з МДФ з деякими елементами з ДСП. Прикрашена фігурним фрезеруванням, підкресленим золотою або чорною фарбою. Укомплектована фурнітурою високої якості, великою кількістю полиць і дзеркалами. Тонується в будь-якій із запропонованих кольорів.

артикул товару 02573
27 384 грн

Шафа тридверна Magnoliya виробляється з деревини вільхи або дуба. Обладнана великою кількістю полиць і трьома висувними шухлядами. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 02601
19 124 грн

Шафа для одягу дводверна Magnoliya виготовляється з деревини вільхи або дуба на вибір. Оснащена внутрішньої тумбою з полицями і двома висувними шухлядами. Широкий асортимент тонувань деревини.

артикул товару 02602
50 400 грн

Бук відноситься до твердих порід деревини. За шкалою Брінелля щільність дуба і бука рівні. Також дана модель може бути виготовлена з дуба.

артикул товару 02622
40 832 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виготовляється з натуральної деревини берези. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02859
48 573 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа Грація виробляється з натуральної деревини бука. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02864
62 845 грн

Розміри і комплектація підбираються індивідуально. Ширина 288 по корпусу. Актуальну вартість уточнюйте в момент замовлення

Кольори в асортименті.

артикул товару 02872

Меблі у прихожій- перше, що видно не тільки вам, але й вашим гостям, тому вона повинна відрізнятися як функціональністю, так і продуманим дизайном. Сьогодні виробники готові запропонувати кілька різних цікавих рішень для просторих коридорів або маленьких прихожих.

Визначаємо розмір шафи у прихожу

 

З огляду на велику кількість речей, які зазвичай скупчуються у прихожій, оптимальним варіантом буде шафа, де основна частина закрита - глухі дверцята не тільки приховають особистий одяг і дрібниці від чужого погляду, а й допоможуть створити візуальний порядок.

Зовсім відмовлятися від відкритих вішалок не варто - вологий від дощу або снігу одяг, головні убори повинні спочатку просохнути, інакше в шафі заведеться грибок. Це ж правило стосується і взуття - тумбочки в прихожу необхідно підбирати комбіновані або з вентильованими стінками.

Найважливіший критерій для вибору шафи - його розміри. Більшість прихожих не відрізняються значними габаритами, тому до питання планування доводиться підходити особливо ретельно.

Основні варіанти розташування:

Якісна шафа має кілька відділень - штанги для верхнього одягу, взуттєві підставки, полки для сумок, головних уборів, рукавичок і т.д. В обов'язковому порядку повинно бути дзеркало, для якого при необхідності можна замовити додаткове підсвічування за невелику ціну.

Як вибрати колір шафи для прихожої

Беручи до уваги відсутність вікон - меблі сюди радять підбирати світлі, в іншому випадку вам доведеться встановити більш серйозне освітлення.

Нейтральні відтінки корпусу гармонійно доповнять одяг самих яскравих кольорів, тому ми рекомендуємо в першу чергу звернути увагу на природну деревну палітру - на сайті інтернет-магазину matrason.ua ви зможете самостійно вибрати колір шафи з декількох запропонованих варіантів.

Підбираючи відтінок меблів, не забувайте про колір інших дерев'яних елементів у прихожу - мова йде не тільки про тумбочки і полиці, а й про прилеглі двері (в ванну, туалет, кухню). В ідеалі вони не повинні занадто відрізнятися один від одного.

У нас можна купити також зручні пуфики , які стануть в нагоді при взуванні як дітям, так і дорослим. Вибираючи бажані обновки для свого будинку, не турбуйтеся про доставку - сучасні транспортні служби швидко і обережно перевезуть вантаж в зазначене вами місто України - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя і т.д.