Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Шафи в спальню

Вид товарів
Сортувати
25 148 грн

Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.

артикул товару 01185
32 061 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виробляється з натурального масиву ясена. Внизу розташовані висувні шухляди. Велика палітра кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01186
39 472 грн

Чотиридверна (чотирьохстулкова) шафа виготовляється з цільного масиву ясена. Внизу шафи розташовані висувні шухляди. Широкий вибір кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01187
17 965 грн

Однодверна (одностулкова) шафа виробляється з цілісного масиву ясена. Комплектується двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування в асортименті.

артикул товару 01188
38 624 грн

Шафа дерев'яна Ліза виробляється з масиву берези. Широка палітра кольорів для тонування дерева.

У даній моделі фасади, боковини, кришка повністю дерев'яні, і внутрішні стінки шухлядок.

артикул товару 01189
23 166 грн

Шафа дубова Еліт виготовляється з цільного масиву дуба. Розміри шафи: двох-, трьох- і чотиридверні. Оснащена якісною фурнітурою. Широкий асортимент кольорів для тонування дерева.

артикул товару 01190
32 931 грн

Шафа ™ Matrason Virginia виготовляється з високоякісного масиву ясена. Комплектується шухлядами на направляючих і міцною фурнітурою. Кольори для тонування деревини в асортименті.

артикул товару 01191
12 880 грн

Шафа Лючія виготовляється з МДФ. Обладнана трьома стулками, дзеркалом, двома висувними шухлядами і великою кількістю полиць. Тонування проводиться в будь-який з двох кольорів на вибір.

артикул товару 02568
17 430 грн

Чотирьохстулкова шафа Альба виробляється з МДФ з деякими елементами з ДСП. Прикрашена фігурним фрезеруванням, підкресленим золотою або чорною фарбою. Укомплектована фурнітурою високої якості, великою кількістю полиць і дзеркалами. Тонується в будь-якій із запропонованих кольорів.

артикул товару 02573
27 384 грн

Шафа тридверна Magnoliya виробляється з деревини вільхи або дуба. Обладнана великою кількістю полиць і трьома висувними шухлядами. Широкий вибір варіантів тонування.

артикул товару 02601
19 124 грн

Шафа для одягу дводверна Magnoliya виготовляється з деревини вільхи або дуба на вибір. Оснащена внутрішньої тумбою з полицями і двома висувними шухлядами. Широкий асортимент тонувань деревини.

артикул товару 02602
50 400 грн

Бук відноситься до твердих порід деревини. За шкалою Брінелля щільність дуба і бука рівні. Також дана модель може бути виготовлена з дуба.

артикул товару 02622
40 832 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа виготовляється з натуральної деревини берези. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02859
48 573 грн

Трьохдверна (тристулкова) шафа Грація виробляється з натуральної деревини бука. Велика палітра кольорів для тонування дерева. Можливе виробництво за вашими розмірами.

артикул товару 02864
62 845 грн

Розміри і комплектація підбираються індивідуально. Ширина 288 по корпусу. Актуальну вартість уточнюйте в момент замовлення

Кольори в асортименті.

артикул товару 02872

Шафа в спальні - зручна можливість обережно скласти всі особисті речі, забезпечити їх збереження і приховати від сторонніх очей. Вмісткі полиці, ніші, висувні ящики дозволять вам знайти для кожної речі своє місце і створити порядок у домі.

Як підібрати шафу в спальню?

 

Внутрішній світ шаф істотно відрізняється в залежності від кімнати, де вони встановлені. Тому уважно поставтеся до планування полиць і розмірам ніш моделі - навряд чи в спальні будуть зберігатися пальто або чоботи. Швидше за все, вам знадобиться варіант з безліччю невеликих полиць і видвижних ящиків, де можна буде розмістити щоденний одяг, білизну, аксесуари.

Для маленьких спалень в інтернет-магазині matrason.ua знайдуться вузькі шафи-пенали або кутові моделі, які займають небагато місця.

Кілька порад з облаштування невеликої спальні:

Для великих приміщень ми знайдемо масивні шафи з різнокаліберними полками й держаками. Залежно від стилю кімнати можна вибрати як стандартну окрему шафу з цікавим дизайном, так і купе на всю стіну. Останній варіант особливо зручний, якщо речей дійсно багато - купе дозволяє витратити з користю кожен кубічний сантиметр.

Матеріал шафи для спальні

Оскільки сон займає чималу кількість часу в нашому житті - економити на меблях в спальню не варто, інакше відпочинок може стати зовсім нездоровим. Ідеальним варіантом були і залишаються моделі з натуральної деревини, покриті гіпоалергенним лаком. Такі меблі не тільки стильно виглядають, але й привертають увагу тривалим терміном служби.

Бюджетні варіанти з ДСП або МДФ відрізняються меншою ціною, однак вимагають особливої уваги до цілісності покриття. Відколи, подряпини, пошкодження будь-якого типу - «відкривають» внутрішню плиту, звільняють синтетичні смоли, шкідливі для людини. Якщо вибирати з цих двох матеріалів - частіше для спальні або дитячої рекомендують саме МДФ.

Меблі в спальні повинні гармоніювати між собою - в нашому каталозі ви зможете купити ліжко або тумбочки, виконані в схожому кольорі та стилі. Доставку габаритного вантажу забезпечить сучасна транспортна служба - в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя або будь-який інший куточок України.