Топер Матролюкс Futon 2 Двосторонній
артикул товару 01142В якості основи для матраца Футон 2 використовується суцільнолитий блок з пінополіуретану. Має ортопедичні
та антибактеріальні властивості. Регулює жорсткість матраца. Чохол: стьобана бавовна. Розмір: односпальний, двоспальний, полуторний. Висота: 7 см. Є можливість пошиття згідно індивідуальних розмірів.
Характеристики - Топер Матролюкс Futon 2 Двосторонній
| Бренд | Matroluxe Матролюкс |
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | безпружинні | двосторонній |
| Наполнение | Пенополиуретан |
| Чохол | Бавовна |
| Висота | 7 см |
| Нестандартний розмір | Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів. |
Топер Матролюкс Futon 2 двосторонній створений на основі цільнолитого блоку пінополіуретану. Сам матеріал досить м'який і еластичний. Завдяки своїй пружності, має ортопедичні властивості. Сон на такому топпері буде міцним і подарує повноцінний відпочинок. Такі матраци-топпери прекрасно компенсують нерівності на диванах або інших спальних місцях і регулюють їх жорсткість. Ще одна перевага цієї моделі - в ній не заводяться шкідливі мікроорганізми, такі як кліщі або цвіль. Чохол виготовлений з натуральної стьобаної бавовни. Вашій увазі представлений широкий вибір розмірів. Також можливе виготовлення нестандартного розміру.
Стильне і вишукане ліжко Мілана Люкс з фрезеруванням узніжжя й узголів'я, від українського виробника меблів Олімп. Ліжко виготовлене у класичному стилі, з елементами історичної нотки.
Якісне ліжко з лінійки Маріта порадує Вас не тільки красивим і стильним дизайном, а й відмінною функціональністю. Чудовою рисою цього ліжка є наявність підйомного механізму.
Міцне і надійне ліжко Софія V з місткими і якісними шухлядами для білизни та іншого одягу. Ліжко виготовлене з бука, що надає йому довговічність і зносостійкість.
Надійне і міцне ліжко Софія V з якісним підйомним механізмом. Ліжко виготовлене з бука, а дно зроблене з ДВП, що надає йому довговічність і зносостійкість.
Гарне ліжко з бука і МДФ з м'яким узголів'ям поєднує у собі класичний і модерновий дизайн, а широкий вибір розмірів і кольорів дозволить підібрати варіант, який підійде до будь-якого інтер'єру спальної кімнати.
Ліжко з підйомним механізмом з бука і МДФ з м'яким узголів'ям поєднує в собі класичний і модерний дизайн, а різноманітність розмірів і кольорів дозволить ліжка вписатися практично в будь-яку спальну кімнату.
Гарне ліжко з бука і МДФ з м'яким узголів'ям поєднує у собі класичний і модерновий дизайн, а широкий вибір розмірів і кольорів дозволить підібрати варіант, який підійде до будь-якого інтер'єру спальної кімнати.
Стильна і яскрава ліжко з бука і МДФ з м'яким узголів'ям і з підйомним механізмом поєднує в собі класичний і модерний дизайн, а різноманітність розмірів і кольорів дозволить ліжка вписатися практично в будь-яку спальну кімнату.
Відмінне поєднання краси і комфорту представлені у ліжку Монако з серії Франція. Виріб оздоблений м'яким високим узголів'ям. Ліжко виготовлене з натурального дерева - бука, що надає йому міцності і надійності.
Відмінне поєднання краси і комфорту представлені у ліжку Монако з серії Франція. Виріб оздоблено м'яким високим узголів'ям. Ліжко виготовлене з натурального дерева - бука, що надає йому міцності і надійності.
