Топпер Матролюкс Futon 4 Двосторонній
артикул товару 01144Топпер Матролюкс Futon 4 Двосторонній наповнений з однієї сторони пінополіуретаном, а з іншої - латексованою кокосовою койрою. Має різну жорсткість сторін і характеризується ортопедичним ефектом. Чохол: жаккард. Розмір: односпальний, двоспальний, полуторний. Висота: 7 см. Є можливість
індивідуального замовлення: як для ліжок, так і для диванів.
Характеристики - Топпер Матролюкс Futon 4 Двосторонній
Бренд | Matroluxe Матролюкс |
Жорсткість | середньої жорсткості | асиметричні | жорсткі |
Тип матраца | безпружинні | двосторонній |
Наполнение | Кокосовая койра | Пенополиуретан |
Чохол | Жаккард |
Висота | 7 см |
Нестандартний розмір | Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів. |
Основна особливість Тотпера Матролюкс Futon 4 Двосторонній полягає у різній жорсткості його сторін. Одна сторона - пінополіуретан. Нетоксичний, не викликає алергічних реакцій, екологічно чистий, вологостійкий і пружний матеріал. Завдяки пінополіуретану хребет протягом всього сну знаходиться у правильному положенні. Друга сторона топпера - латексована кокосова койра. Кокосове волокно, просочене латексом, має значно високу еластичність і міцність, тим самим покращує характеристики матраца. Топпер з таким наповнювачем більш стійкий до навантажень.
Крім запропонованих розмірів, можливий пошив топпера за Вашими розмірами.
-
Валентина
Меня зовут Валентина. Приобрела матрас, очень понравился матрас. С одной стороны - пенополиуретан, с другой - кокосовая койра. Приобретала для пожилой мамы. Мама в восторге. Отдельная благодарность онлайне-консультанту Юле, которая всё детально, спокойно, компетентно объяснила и посоветовала именно эту модель. Хорошая девочка, настоящий профессионал. Курьер Дмитрий привез матрас, уложил на диван. Очень вежливый и спокойный. Моя мама (а ей угодить очень непросто, 90 лет поди) сказала, что думала, что таких добрых людей уже нет. Молодцы, ребята! -
Надежда
Купила этот матрас в магазине на Глубочицкой. Пользуюсь 3 дня, пока полет нормальный) Матрас приобретался для выравнивания дивана-книжки, со своей задачей справился. Спать удобно. Надеюсь теперь на его долговечность.
Ліжко виготовляється з масиву берези. Узголів'я може декоруватися м'якою вставкою.
Дерев'яне ліжко Скопеллі найбільш виграшно виглядає в кольорах венге, білий, слонова кістка.
Шикарний туалетний столик з масиву натуральної деревини - берези.
Перевага даної моделі полягає у використанні природних матеріалів.
Комод з масиву дерева Скопеллі. Класичний лаконічний дизайн комода прикрасить будь-яку спальню.
Особливо витончено і нарядно комод виглядає в білому кольорі або слонова кістка.
Тумба приліжкова виготовляється з масиву деревини берези, в тому числі її внутрішні частини. Комплектується фурнітурою виробництва Італії.
Комод Престиж 6 ведмедик виготовляється з ЛДСП. Оснащений п'ятьма висувними явщікамі і знімними бортиками-пеленатором. Прикрашений різьбленням у вигляді ведмедика. Широкий асортимент для тонування вироби.
Тумба Лючія виготовлена з МДФ. Прикрашена елегантним різьбленням. Оснащена двома висувними шухлядами на направляючих. Тонування тумби виконується в двох кольорах на вибір.
Комод Лючія виробляється з МДФ. Прикрашений різьбленням із золотим або чорним елементом. Оснащений трьома великими шухлядами на направляючих. Можливе виготовлення в двох кольорах на вибір.
Шафа Лючія виготовляється з МДФ. Обладнана трьома стулками, дзеркалом, двома висувними шухлядами і великою кількістю полиць. Тонування проводиться в будь-який з двох кольорів на вибір.
Тумба Зоряна виробляється з плити МДФ, є елементи з ДСП. Прикрашена різьбленням. Оснащена двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування тумби в асортименті.
Комод Зоряна виготовляється з плити МДФ, має елементи з ДСП. Прикрашений різьбленням. Оснащений чотирма шухлядами на направляючих. Представлений асортимент тонувань для комода.