Тумба з вільхи Т8
артикул товару 02848
Тумбочка Т8 виконана з масиву вільхи.
Характеристики - Тумба з вільхи Т8
| Бренд | ТЕМП |
| Матеріал | Вільха |
| Висота | 51 см |
| Ширина | 50 см |
Тумбочка Т8 - прекрасне рішення для зберігання дрібних речей. Компактна, але при цьому витримана в класичному стилі. Великий вибір кольорової гами дає можливість доповнити будь-яку спальню. Тумба Т8 виготовляється в двох комплектаціях: з трьома шухлядами, або з двома шухлядами і нішею.
Дерев'яне ліжко Нікко виготовляється з масиву вільхи. Дана модель має чотири варіанти зовнішнього вигляду, що дозволить задовольнити вимоги будь-якого покупця
Бюджетне дерев'яне ліжко з масиву вільхи в різній комплектації. Чотири варіанти зовнішнього вигляду даної моделі: кожен покупець може обрати на свій смак.
Бюджетне дерев'яне ліжко з масиву вільхи. Чотири варіанти дизайну задовольнить будь-якого покупця.
Практична легка ковдра виготовлена з бамбукового волокна. Ковдра також доступна у виконанні "екстра", зі збільшеною кількістю бамбукового наповнювача.
Дуже тепла і м'яка ковдра, наповнена чесаною овечою вовною. Виробляється в трьох розмірах. Оббивка: натуральна, щільна бязь, бавовна 100%. Склад: 100% овеча вовна, щільність - 450 г/м.кв.
М'яка, легка, гіпоалергенна і комфортна ковдра, яка наповнена штучним лебединим пухом. Виробляється в трьох розмірах.
Ковдра Версаль Billerbeck - дуже легка і тепла ковдра. Наповнюється натуральною овечою вовною. Виробляється в трьох розмірах.
Ковдра Корона Billerbeck дуже тепла і щільна. Наповнення - натуральна овеча вовна. Виробляється у чотирьох розмірах.
Комфортна легка і тепла ковдра Улюблена виготовляється у п'яти різних розмірах. Наповнення - гусячий пух.
Представлена ковдра наповнена силіконовим волокном. Характеризується гіпоалергенними і антибактеріальними властивостями. Чохол: жаккард. Розмір: полуторний, двоспальний. Можливе машинне прання.
Ковдра бавовняна з 100% бавовняним наповнювачем. Легко пропускає повітря. Характеризується антибактеріальними властивостями. Підходить для літнього періоду. Чохол: жаккард. Розмір: полуторний, двоспальний.
Ковдра вовняна наповнена натуральною овечою вовною. Добре зберігає тепло. Підходить для зимового періоду. Чохол: жаккард. Розмір: полуторний, двоспальний.
Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної постільної білизни з 100% бавовни (ранфорс) виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Altinbasak". Характеризується розмаїттям кольорів.
