Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Тумбочки з дуба

Вид товарів
Сортувати
6 978 грн

Тумба з Модерн виробляється з деревини дуба. Оснащена фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами на направляючих. Тонування можливе в стандартних кольорах і в патині. Широкий вибір кольорів для тонування.

артикул товару 02621
5 030 грн

Тумба TM Matrason Bridget виробляється з деревини ясена. Також можливе виготовлення з дуба або вільхи. Тумба оснащена фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами.

артикул товару 02625
6 878 грн

Тумба Фортуна виробляється з міцної деревини дуба. Комплектується фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами на направляючих. Кольори для тонування деревини в асортименті. Можливе тонування в патину.

артикул товару 02649
7 608 грн

Тумба з дуба Вероніка зроблена з масиву дуба і оснащена двома висувними шухлядами. Габарити виробу є стандартними 45х50х35 см. Модель представлена у декількох кольорах.

артикул товару 04322
6 778 грн

Тумба з дуба Фаворит оснащується двома висувними шухлядами на направляючих. Модель пропонується у єдиному стандартному розмірі 45х50х35 см і 10 різних відтінках.

артикул товару 04324
3 960 грн

Тумба №1 TM Matrason виготовляється з ясена, дуба або вільхи. Деякі елементи виготовлені з ДСП, з шпоновою обробкою. Висувні шухляди обладнані направляючими. Використовується тільки високоякісна фурнітура. Кольори для тонування деревини -  в ассорименті.

артикул товару 01092
3 960 грн

Тумба № 2 TM Matrason виробляється з ясена, вільхи чи дуба. Висувні шухляди обладнані телескопічними направляючими. Боковини виготовлені з ламінованої ДСП. Високоякісна фурнітура. Широка палітра кольорів.

 

артикул товару 01093
6 336 грн

Тумба TM Matrason з ясена Модерн, також може виготовлятися з дуба або вільхи. Оснащена фурнітурою високої якості. Висувні шухляди обладнані телескопічними направляючими. Кольори в асортименті.

артикул товару 01095
7 136 грн

Тумба Еліт виробляється з міцної деревини дуба. Прикрашена фігурним фрезеруванням. Комплектується фурнітурою високої якості та висувними шухлядами на телескопічних направляючих. Широкий асортимент кольорів для тонування деревини.

артикул товару 01107
4 620 грн

Шпонована тумба з ясена № 3 також може виготовляться з масиву дуба або вільхи. Комплектується двома висувними шухлядами. Представлена широка палітра кольорів для забарвлення деревини.

артикул товару 01114
6 907 грн

Тумба Глорія виготовляється з масиву дуба. Комплектується сучасною якісною фурнітурою і висувними шухлядами на направляючих. Широкий вибір кольорів для тонування.

артикул товару 01126
4 897 грн

Тумба з ясена TM Matrason Virginia також може виготовлятися з деревини дуба або вільхи. Нижня планка прикрашена різьбленням. Комплектується висувними шухлядами на направляючих. Великий вибір тонування дерева.

артикул товару 01137
7 608 грн

Тумба кругла TM Matrason з масиву ясена та шпонованої ДСП. Днище, ручки і кришка - масив ясена. Фасади - шпон ДСП. Також може виготовлятися з деревини дуба або вільхи. У комплект входять дві шухляди на телескопічних направляючих. Широкий вибір кольорів.

артикул товару 01138
6 978 грн

Тумба з Модерн виробляється з деревини дуба. Оснащена фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами на направляючих. Тонування можливе в стандартних кольорах і в патині. Широкий вибір кольорів для тонування.

артикул товару 02621
5 030 грн

Тумба TM Matrason Bridget виробляється з деревини ясена. Також можливе виготовлення з дуба або вільхи. Тумба оснащена фурнітурою високої якості і двома висувними шухлядами.

артикул товару 02625

Дуб - дорогий і високоякісний матеріал, відомий в першу чергу своїм неймовірно тривалим терміном служби. Такі меблі передаються з покоління в покоління, а завдяки стильному малюнку деревних волокон - не виходять з моди.

Чому варто купити тумбочку з дуба?

Меблі з натуральної деревини приваблюють не тільки своїм зовнішнім виглядом, це до того ж - прекрасне капіталовкладення. Купивши таку шафу або ліжко, ви забезпечуєте себе якісними меблями на десятки років вперед. А якщо вибрати модель класичного зразка - легко можна буде змінювати інтер'єр кімнати, не побоюючись, що меблі виб'ються із загального ряду.

Дубові тумбочки відрізняються масивним дизайном, зазвичай вони приземкуваті і широкі. Оскільки дерев'яні меблі виглядають стильно самі по собі, тут використовується мінімум декоративних елементів. Одним з головних прикрас є тонування корпусу, яке можна вибрати в інтернет-магазині Matrason. Сучасні технології дозволяють пофарбувати меблі в найнезвичайніші кольори, проте для моделей з натурального дерева прийнято залишати природні відтінки.

Переваги тумбочок з дуба:

Якщо ви шукаєте моделі з більш низькою ціною - зверніть увагу на тумбочки з бука, який також відрізняється хорошою зносостійкістю, і при правильному тонуванні може імітувати більш дорогі породи дерева.

Який стиль підходить тумбам з дуба

Натуральне дерево було, і залишається в моді, тому такі меблі органічно доповнюють більшість класичних стилів - бароко, рококо, готику, модерн або кантрі. У нашому каталозі знайдуться моделі простого дизайну, а також вироби оригінальної форми, прикрашені різьбленням, вишуканою фурнітурою, декоративними вставками. Такі тумби можна встановлювати як вдома, так і в офісі, прикрасивши кабінет керівника.

Для тих, хто шукає стильні, але бюджетні моделі - можемо запропонувати тумбочки з комбінованого матеріалу, які частково виконані з ДСП, МДФ, шпону. При цьому лицьова панель виготовляється з масиву деревини. У нас також можна придбати за низькою ціною дубові комоди, виконані в схожому кольорі і стилі. Доставка меблів відбувається швидко і делікатно по всій території України - до Києва, Харкова, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, та інші населені пункти за вашим бажанням.