Футон Come-for Спонфлекс Лайт
артикул товару 05402Футон Спонфлекс Лайт складається з двох шарів натурального екологічно чистого нетканого матеріалу спонфлекс, між якими для забезпечення структурної жорсткості розташована термоповсть. Спонфлекс робить спальне місце ще тепліше і затишніше. Обшивний чохол футону Спонфлекс Лайт виконаний з мікрофібри, пропаяної з ватексом.Висота:3 см.
Характеристики - Футон Come-for Спонфлекс Лайт
Бренд | Ком-фор Come-for |
Жорсткість | середньої жорсткості |
Тип матраца | двосторонній |
Наполнение | Спонфлекс | Термовойлок |
Чохол | Мікрофібра |
Висота | 3 см |
Навантаження на 1 спальне місце | до 120 кг |
Нестандартний розмір | Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів. |
Основа матраца:

Натуральний екологічно чистий нетканий матеріал. У його склад входять натуральні і регенеровані бавовняні, джутові, льняні волокна, які з'єднуються тиском і температурою в шар товщиною 2 см. Такий склад добре проводить повітря, а також володіє високою здатністю вбирати і виводити вологу. Спонфлекс робить спальне місце ще тепліше і затишніше. Оптимальне поєднання високої щільності, еластичності і пружності подарує повноцінний комфорт і міцний сон.
Технологія скріплення настильних шарів термоклеем. Розплавлений в спеціальній ємності клей під тиском подається в промисловий пістолет, і потім рівномірно розпорошується у вигляді павутини. Використовуваний компанією Come-for клей екологічний, не має запаху і безпечний для вашого здоров'я.


Тканина, яка поєднує м'якість, міцність і практичність. Вона гіпоалергенна, має підвищену гігроскопічність. Мікрофібра швидко висихає і має високу повітропроникність, високу стійкість до протирання, скочування, вигоряння. Ворсинки мікрофібри перешкоджають статичному прилипання. Тканина довго зберігає привабливий зовнішній вигляд: вона стійка до механічних впливів, практично не мнеться, добре відпирається, не втрачаючи при цьому своїх насичених кольорів.
Ізолюючий шар товщиною 3-4 мм, який відокремлює пружинний блок від матеріалів. Завдяки щільності і міцності Термоповсті контролює однаковий тиск пружин на людське тіло по всій поверхні матраца. Таким чином матрац стає більш комфортним і зберігає потрібний рівень жорсткості. Склад термоповсті - це комбінація натуральних і регенерованих тканинних волокон, з'єднаних за допомогою температури і тиску. Матеріал екологічно безпечний і гіпоалергенний.
Ліжко дерев'яне Sacramento з м'якою спинкою і обшитими боковими царгами вигадане британськими дизайнерами, і втілене для Вас нашими майстрами. Розміри - від односпальних до двоспальних. Каркас ліжка - масив вільхи + ППУ + тканина, ніжки - масив ясена, узголів'я - ДСП + ППУ + тканина.
Ліжко з ясеня Angelica, як і всі ліжка TM Matrason, виробляється також з вільхи або дуба в розмірах від односпального до двоспального. Додатково комплектується м'якою вставкою в узголів'я, підйомним механізмом або шухлядами.
Ліжко TM Matrason Josephine виготовляється на вибір з деревини ясена, вільхи або дуба. Широкий вибір розмірів: полуторний, одно- і двоспальний. У допкомплект можуть входити м'яка вставка в узголів'я, підйомний механізм або шухляди для білизни.
Ліжко TM Matrason Eliza виготовляється з ясена, дуба або вільхи. Виробляється в полуторному або двоспальному розмірі. Додатковий комплект: м'яка вставка в узголів'я, шухляди для білизни або підйомний механізм.
Ліжко TM Matrason Barbara виробляється з ясена, дуба або вільхи. Розміри: полуторний, двоспальний. Також додатково можна вибрати м'яку вставку в узголів'я, шухляди для білизни або підйомний механізм.
Диван-ліжко з ясена, який відмінно доповнюється ортопедичним матрацом. Диван витримує навантаження до 400 кг. При бажанні, комплектується 3-ма шухлядами для білизни. Є можливості виготовлення з інших видів деревини - вільхи і дуба.
Ліжко TM Matrason Beatrice виготовлене з високоякісної деревини ясена. Можливе виробництво в будь-яких розмірах: односпальний, полуторний, двоспальний. За бажанням додаткова комплектація шухлядами або підйомним механізмом.
Ліжко з ясена Брістоль виробляється з міцної і високоякісної деревини. Розміри ліжка: полуторний і двоспальний. Можливе додаткова комплектація підйомним механізмом, або шухлядами на направляючих.
Ліжко з ясена Аміко виготовлене з високоякісної деревини. Для більшої зручності можна доповнити ліжко підйомним механізмом і коробом для білизни. Можливе виготовлення з дуба. Доукомплектація тумбою. Широкий вибір тонів дерева
Ліжко з деревини ясена Ланжерон. Може бути виготовлене як в односпальному розмірі, так і в полуторному і двоспальному. До того ж ліжко можна доповнити тумбою. Крім цього, представляємо Вам величезний вибір кольорів тонування дерева.