Ліжко Embawood Прайм
артикул товару 04912Характеристики - Ліжко Embawood Прайм
| Бренд | Embawood |
| Тип | двоспальні ліжка |
| Ніша для білизни | З підйомним механізмом |
| Габаритний розмір по довжині | +15 см |
| Габаритний розмір по ширині | +20 см |
| Висота узголів'я | 127 см |
| Планка безпеки | Немає |
| Основа під матрац | Букові ламелі |
| Матеріал | Ліжка з ДСП | Ліжка з оббивкою з тканини / шкірозамінника |
| Узголів'я | Ліжка з м'яким узголів'ям |
| Стиль | Модерн |
| Нестандартний розмір | Передбачені тільки стандартні розміри. |
Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний. Ефект Зима/Літо – є.
Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Боннель»
Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Боннель»
Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Боннель».
Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Боннель»
Висота матраца: 15 см, 18 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 140 кг; Пружинний блок: безпружинний
Висота матраца: 23 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: "Боннель".
Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: екстра жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Пружинний блок: «Боннель»
Висота матраца: 23 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: "Боннель"
Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: "Боннель"
Розумне доповнення
- Окремо
