Ліжко Embawood ПурПур
артикул товару 04908Характеристики - Ліжко Embawood ПурПур
| Бренд | Embawood |
| Тип | двоспальні ліжка |
| Ніша для білизни | З підйомним механізмом |
| Габаритний розмір по довжині | +25 см |
| Габаритний розмір по ширині | +15 см |
| Висота узголів'я | 95 см |
| Планка безпеки | Немає |
| Основа під матрац | Букові ламелі |
| Матеріал | Ліжка з оббивкою з тканини / шкірозамінника | Ліжка з ДСП |
| Узголів'я | Ліжка з м'яким узголів'ям |
| Стиль | Модерн |
| Нестандартний розмір | Передбачені тільки стандартні розміри. |
Висота матраца: 15 см / 19 см; Ступінь жорсткості: середня / середньо-жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 110 кг / 140 кг; Пружинний блок: безпружинний
Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середньо-м'який; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний
Висота матраца: 16 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний
Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середньо-жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 170 кг; Пружинний блок: безпружинний
Висота матраца: 26 см; Ступінь жорсткості: середня / середньо жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 150 кг; Пружинний блок: незалежні пружини «Pocket Spring»; Гарантія: 18 місяців.
Висота матраца: 26 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 150 кг; Пружинний блок: незалежні пружини «Pocket Spring»; Гарантія: 18 місяців.
Висота матраца: 26 см (з топпером); Ступінь жорсткості: середня / середньо м'який; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 140 кг; Пружинний блок: незалежні пружини «Pocket Spring»; Гарантія: 18 місяців.
Висота матраца: 25 см; Ступінь жорсткості: середня / середньо м'який; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 150 кг; Пружинний блок: незалежні пружини «Pocket Spring»; Гарантія: 18 місяців.
Висота матраца: 24 см; Ступінь жорсткості: середньо-жорстка/жорстка; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 160 кг; Пружинний блок: безпружинний; Гарантія: 18 місяців.
Висота матраца: 26 см; Ступінь жорсткості: середньо-жорстка/жорстка; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 160 кг; Пружинний блок: безпружинний; Гарантія: 18 місяців.
Розумне доповнення
- Окремо
