Матрац Екон Latex Coral
артикул товару 00685Висота матраца: 16/18 см;
Ступінь жорсткості: середня;
Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг;
Пружинний блок: безпружинний.
Характеристики - Матрац Екон Latex Coral
| Бренд | EkonЭкон-латекс |
| Жорсткість | жорсткі |
| Тип матраца | безпружинні |
| Наполнение | Латекс |
| Чохол | Трикотаж |
| Висота | 16-20 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 120 кг |
Склад:
- чохол трикотажний знімний;
- латекс
- чохол трикотажний знімний.
Трикотажна тканина — виготовляється з декількох шарів, дуже приємних на дотик. Трикотаж має спеціальне плетіння, завдяки чому покривний чохол виходить міцним, довговічним, комфортним, але пропускає повітря для вентиляції.
Латекс (блок) — природний матеріал з екологічно чистої сировини. Він виготовляється з соку дерева гевея, шляхом спінювання і вулканізації. Латексу притаманні відмінна пружність, еластичність, стійкість до деформацій та здатність відновлювати первинну форму після навантаження ваги людини. При виробництві матраців застосовується довговічний латекс з диференційованими зонами жорсткості, що дозволяє тілу приймати оптимальне положення.
Екон Latex Coral — це безпружинний матрац з високим рівнем комфорту. Як відомо, латекс вважається надміцним та довговічним матеріалом. Тришаровий латексний блок складається з агломерованого кускового латексу подвійної вулканізації, а також пари шарів так званого листового латексу. Це забезпечує максимальну зручність під час сну, дозволяючи тілу перебувати у правильній анатомічній формі. Еластичний та повітропроникний матрац Екон Latex Coral — це екологічно чистий виріб. Ще одна зручність — наявність знімного чохла, що спростить його чищення. Матеріали матраца не викликають алергії, сприяють здоровому сну.
Ліжко Раймонд виготовляється з деревини сосни в двоспальному розмірі. Широкий асортимент кольорів тонування деревини.
Дитяче двоярусне ліжко Франкі виготовляється з масиву бука або сосни в односпальному розмірі. Широка палітра кольорів.
Дитяче двоярусне ліжко Мішель виготовляється з масиву бука або сосни в односпальному розмірі. Широка палітра кольорів.
Ліжко Версаль виготовляється з деревини бука або сосни в двоспальному розмірі. Широкий асортимент кольорів тонування деревини.
Ліжко Фата Моргана виготовляється з деревини сосни в двоспальному розмірі. Широкий асортимент кольорів тонування деревини.
Ліжко Вена виготовляється з деревини сосни в двоспальному розмірі. Широкий асортимент кольорів тонування деревини.
