Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Ekon (Екон-латекс)

Вид товарів
Сортувати
9 690 грн

Висота матраца: 16/18 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00683
11 135 грн

Висота матраца: 16/18 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00684
7 210 грн

Висота матраца: 16/18 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00685
12 950 грн

Висота матраца: 18/20 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00686
10 820 грн

Висота матраца: 4 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг .; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00688
9 030 грн

Висота матраца: 8 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 90 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00689
21 160 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний.

артикул товару 00690
3 980 грн

Топпер Екон Latex виготовлений з 100% латексу. Володіє анатомічним, ортопедичним і протиалергічним ефектами. Висота: 5 см, 9 см.

артикул товару 01184

Болгарський завод Ekon - єдиний виробник подушок і матраців з натурального латексу в межах всієї Східної Європи. Він отримує сировину - натуральний каучук - в контейнерах, що прибувають по морю в порт Бургас, а інші компоненти закуповує у німецьких та італійських виробників.

Виготовлення всієї продукції проходить в рамках ліцензованої технології і контролюється спеціалістами Системи управління якістю. Вироби ТМ Екон представлені на вітчизняному ринку з 2005 року. Досвідчені висококваліфіковані фахівці, використовуючи ультрасучасні технології та високоякісні матеріали, забеспечили їм заслужений успіх.

Особливості даних матраців

Основним пріоритетом ТМ Екон є якість продукції, при виготовленні якої всі параметри суміші й виробничий процес піддаються перевірці та електронному моніторингу протягом всього циклу. Кожен з виробів перевіряється на міцність і еластичність, а розроблені нові моделі проходять тестування на прочність, відповідно 10-річному терміну інтенсивної експлуатації виробу.

Довга історія заводу та його величезний досвід створили йому славу експортера матраців у багатьох європейських країн. Багато моделей створені спеціально для конкретного споживчого ринку, наприклад, модель Memorylatex - для ринку Великобританії, інноваційне ядро матраца aiRaiRLatex - прогресивна розробка французьких фахівців, а сучасний чохол моделі Black Label придумав італійський дизайнер Паоло Маркетті.

Лінійний ряд матраців Екон-латекс в МатраСон

В електронному каталозі нашого онлайн-магазина будь-який покупець знайде для себе модель, найбільш повно відповідаючу його уявленням про здоровий відпочинок і сон:

Вибирайте легко і з задоволенням

Ми передбачили все можливе, щоб вибрати модель матраца Ekon, Roberto Polini, Шанс і інших виробників в інтернет-магазині МатраСон змігла будь-яка людина, навіть далекий від принципів інноваційних технологій. Саме тому на сторінці розміщена невелика форма вибору, де ви можете визначити відповідні категорії. Ввівши всю необхідну інформацію, слід натиснути «Далі» й перейти до перегляду варіантів, підібраних для вас.

Ми даємо гарантію не тільки на якісну продукцію оригінального походження і лояльні ціни, але й на якісний сервіс, що дозволяє:

Matrason - відмінний вибір для відпочинку та сну!