Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені

Матрац Матролюкс Романс Bliss

артикул товару 03245
Ціна 11 803 грн
Відкласти в улюблені
5.00 з 5 на основі 1 оцінка
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Висота матраца: 20 см;
Ступінь жорсткості: середній;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: без обмежень;
Пружинний блок: «Bonnel»

Характеристики - Матрац Матролюкс Романс Bliss

Бренд Matroluxe Матролюкс
Жорсткість асиметричні | середньої жорсткості
Тип матраца двосторонній | Залежні пружини (Боннель) | Пружинні матраци
Наполнение Пена
Чохол Жаккард
Висота 20 см
Навантаження на 1 спальне місце без обмежень
Нестандартний розмір Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів.

Склад:

  • Жаккард Soft Plus
  • Air Foam
  • Organic Protection
  • Spring block Bonnel
  • Organic Protection
  • Air Foam

Soft Plus - м'який рельєфний чохол з стрейч-жаккарда, прошитий гіппоалергенна синтепоном. Особливістю такого поєднання матеріалів є те, що чохол ідеально поглинає вологу і розсіює зайве тепло, регулюючи мікроклімат Вашого спального місця. 
Air Foam - високотехнологічний матеріал стійкий до деформації, високого ступеня еластичності, який "дихає": повітря проходить через тисячі відкритих і сполучених мікроосередків, створюючи хорошу циркуляцію повітря. 
Organic Protection - захисний шар з натуральних матеріалів. Призначений для захисту шарів і збільшує зносостійкість і жорсткість матраца. 
Spring block Bonnel - анатомічна пружинна система зі сталі високої якості, яка гарантує оптимальний режим розподілу ваги.

Обираючи матрац MatroLuxe «Романс Bliss», ви купуєте якісний продукт від одного з кращих виробників України. Цей двосторонній ортопедичний матрац, виготовлений з якісних екологічних матеріалів і покритий чохлом на блискавці, який зроблений з високоякісного жаккарда (бавовна/поліестер - 70/30%). Завдяки такому складу, чохол зможе прослужити довгі роки і при цьому, він здатний витримувати високі температури і не руйнується під впливом води і променів світла.

Обидві сторони моделі «Романс Bliss» мають середню жорсткість, між ними знаходиться інноваційний пружинний блок - Spring Block Bonnel. Ця сталева анатомічна система розподіляє вагу рівномірно по матрацу.

Залишити відгук про Матрац Матролюкс Романс Bliss
Ваша оцінка
Додати відгук
  • Юлия Юлия
    17.01.2021
    Купили матрац Матролюкс Романс Bliss средней жесткости. Большой плюс, что он двусторонний, при желании можно будет перевернуть другой стороной. Комплекс независимых пружин упругий, отсутствует эффект гамака, матрац подстраивается под тело и создаёт комфорт для позвоночника.
Супутні товари
15 734 грн

14 161 грн

Продається з виставки дворівневе ліжко . Нижній ярус легко виїжджає , а в денний час не порушує дизайн приміщення. Ця модель припаде до смаку вашим дітям і допоможе створити в дитячій або підлітковій кімнаті затишний стиль .Ліжко виготовлене з натуральної деревини буку , міцної цінної породи , по щільності не поступається дубу. Пофарбована в колір RAL 9015 .В комплекті захисний бортик. Подивитись та підібрати відмінної якості матраси можна в нашому салоні за адресою Глубочицька 29

-10%
9 841 грн

Продаётся с выставки двухуровневая кровать. Нижний уровень легко выдвигаетсяа в дневное время не нарушает общий дизайн помещенияЭта модель придется по вкусу вашим детям и поможет создать в детской или подростковой комнате уютный романтичный стильКровать изготовлена из натуральной древесины букапрочной ценной породыпо плотности не уступающей дубу.  Покрашена в цвет Ral 9015 В комплекте защитный борт. Посмотреть кровать и подобрать матрасы отличного качества можно в салоне по адресу Глубочицкая 29 

7 534 грн

6 027 грн

У зв'язку зі зміною виставки продається дуже гарне та зручне ліжко "Адель". Виготовлене з масиву буку. Для тонування використовується італійський лак на водній основі, який не шкодить здоров'ю дитини. Основою під матрас слугують вигнуті букові ламелі. Подивитись ліжко можна в салоні за адресою Глубочицька 29.

-20%
7 534 грн

80 грн

В связи со сменой выставки продаётся очень красивая и удобная кровать "Адель " . Изготовлена из массива бука. Для тонировки использован итальянский лак на водной основе, не вредящий здоровью ребёнка. Основанием под матрас служат выгнутые буковые ламели.  Посмотреть кровать можно в салоне по адресу Глубочицкая 29. 

-99%
28 500 грн

Деревянная кровать Карлсберг с мягким изголовьем изготовлена из экологически чистого дерева ясень.По желанию может комплектоваться подъемным механизмом и нишей для белья.В стоимость входят подвесные тумбы.

14 400 грн

Ліжко Юна виконане з масиву ясена. За бажанням можна виготовити з підйомним механізмом або з ящиками для білизни, як на роликах так і на направляючих.

2 874 грн

2 443 грн

Висота матраца: 5 см; Ступінь жорсткості: середньо-жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: без обмежень; Пружинний блок: безпружинний

-15%
3 551 грн

2 841 грн

Висота матраца: 5 см; Ступінь жорсткості: середньо-жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: без обмежень; Пружинний блок: безпружинний

-20%
3 526 грн

Висота матраца: 5 см.
Ступінь жорсткості: середній.
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: без обмежень.
Безпружинний.

2 229 грн

1 783 грн

Висота матраца: 5 см; Ступінь жорсткості: середньо-жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: без обмежень; Пружинний блок: безпружинний

-20%