Матрац Сончік Магія 1
артикул товару 00564
Висота матраца: 22 см;
Ступінь жорсткості: середня;
Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце: до 110 кг;
Пружинний блок: «Pocket spring».
Характеристики - Матрац Сончік Магія 1
| Бренд | Сончик |
| Жорсткість | середньої жорсткості |
| Тип матраца | Незалежні пружини (Pocket Spring) |
| Наполнение | Пінополіуретан |
| Чохол | Жаккард |
| Висота | 21-25 см |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 120 кг |
Жаккард — щільний матеріал, який використовується при виготовленні матраців, з метою зробити їх поверхню м'якою й зносостійкою, завдяки обробці спеціальним паром. Такий матеріал ідеально підходить для виготовлення матраців, тому що не розтягується, не зношується, має високий ступінь стійкості кольору, не вибагливий у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.
Пінополіуретан — спеціальний полімер, який характеризується підвищеною пружністю, еластичністю і довговічністю. Цей матеріал безпечний для людини, завдяки гіпоалергенним властивостям. Він не пліснявіє, не накопичує пил, а також дуже стійкий до руйнування, витримує різні навантаження та тиск від динамічних рухів.
Термоповсть — міцний, довговічний і екологічно чистий матеріал, який складається з натуральних волокон джуту, бавовни, льону і вовни. Термоповсть розташовано між м'яким шаром і пружинним блоком, що надає йому роль щільного захисного бар'єра. Термоповсть робить матрац зносостійким, більш жорстким, пружним та розподіляє навантаження від ваги рівномірно по всій поверхні виробу.
PocketSpring — технологія, що підвищує ортопедичні якості матраца. Полягає у тому, що кожна пружина розміщена в окрему кишеньку-комірку, завдяки чому вона діє незалежно від решти комплексу. Дозволяє матрацу максимально адаптуватися під будову людського тіла, запобігти зайвим коливанням та більш рівномірно розподілити навантаження по площі матрацу.
Спанбонд — гіпоалергенний, екологічно чистий, міцний, термостійкий та зносостійкий матеріал, що не пліснявіє й не гниє, розміщуючись у складі шарів матраца. При виготовленні матраців, його використовують у якості захисного шару, що сприятливо впливає на збільшення тривалості терміну експлуатації, повітропроникні властивості, стійкість до перепаду температур і до навантаження (незалежно від ваги людини).
Аератор — спеціальний вентиляційний отвір, розташований з боків матраца, який забезпечує циркуляцію повітря усередині нього і його конструкції.
Один з недорогих ортопедичних матраців, чиє дія базується на блоці незалежних пружин Pocket spring. Під дією ваги кожна пружина прогинається індивідуально, тоді як ті, що знаходяться поруч, з нею не взаємодіють. Це дуже корисно для хребта та м'язів. Пружини невеликого діаметра розміщені дуже густо (до 250 штук на квадратний метр площі). Такий принцип роботи називається «точкова еластичність». Більш фізіологічній передачі навантаження сприяють шари повсті, пінополіуретану й інших антиалергенних наповнювачів.
Тумба ТМ Мальба Сіфанта зроблена з єврощита вільхи, шпонованої дубом. Укомплектована висувною шухлядою. Представлена широка гама відтінків.
Тумба приліжкова ТМ Мальба Світнес зроблена з єврощита вільхи чи ДСП на вибір. Укомплектована висувними шухлядами. Представлена широка гама відтінків.
Тумба приліжкова ТМ Мальба Фрідом зроблена з єврощита вільхи чи ДСП на вибір. Укомплектована висувними шухлядами. Представлена широка гама відтінків.
Тумба приліжкова ТМ Мальба Сена зроблена з єврощита вільхи. Укомплектована висувнию шухлядою і полицею. Виготовлена у білому кольорі.
Тумба приліжкова ТМ Мальба Вента зроблена з єврощита вільхи. Укомплектована висувною шухлядою і полицею. Виготовлена у білому кольорі.
Двутумбовий туалетний столик ТМ Мальба Сіфанта зроблена з єврощита вільхи, шпонованої дубом. Укомплектований двума висувними шухлядами і дзеркалом. Представлена широка гама відтінків.
Ліжко ТМ Мальба Арабелла зроблене з єврощита сосни, шпонованої дубом. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Додатково можлива комплектація висувними шухлядами.
Ліжко ТМ Мальба Еспаньйола зроблене з єврощита сосни, шпонованої дубом. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Додатково можлива комплектація висувними шухлядами.
Ліжко ТМ Мальба Маріанна зроблене з єврощита сосни, шпонованої дубом. Розміри: односпальний, полуторний, двоспальний. Додатково можлива комплектація висувними шухлядами.
Комод ТМ Мальба Цикада зроблений з МДФ, шпонованої дубом. Представлена широка гама відтінків.
