Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Товар знятий з виробництва

Матрац Yeson Валенсія Twins Light

артикул товару 02422
Ціна 2 122 грн
Відкласти в улюблені
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Висота матраца: 17 см;
Ступінь жорсткості: середня;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг.;
Пружинний блок: незалежний Pocket Spring 320;
Ефект зима-літо: є.

Характеристики - Матрац Yeson Валенсія Twins Light

Бренд Yeson
Жорсткість середньої жорсткості
Тип матраца Незалежні пружини (Pocket Spring)
Наполнение Повсть | Пінополіуретан | Піна
Чохол Жаккард
Висота 16-20 см
Навантаження на 1 спальне місце до 130 кг

Склад:

  • Піна Eco Flex.
  • Термовойлок.
  • Блок незалежних пружин 320.
  • Єврокаркас.
  • Чохол матраца.

 Чохол -   жаккард з ручками для перенесення матраца. Міцний і довговічний матеріал. Слабко піддається розтягуванню, стирання, впливу температур. Володіє ефектом Зима/Літо.

 Термовойлок - матеріал, що складається з натуральних волокон джуту, бавовни, льону і вовни. Захищає чохол матраца і інші м'які шари від тертя пружинного блоку. Надає матрацу зносостійкість, жорсткість, пружність.

 Пружинний блок Pocket Spring 320 - основа матраца (320 пружин на 1 кв.м. поверхні). Кожна пружина знаходиться в окремому чохлі з тканини без жорсткої зв'язки з сусідніми. Кожна пружина реагує на навантаження ваги тіла і деформується незалежно від сусідніх. Забезпечує постійне горизонтальне ортопедично правильне положення хребта в будь-якому положенні тіла (ортопедичний ефект).

 Єврокаркас - бічний пенополіуретановий каркас, в якому розташований пружинний блок. Захищає матрац від просідань, зберігаючи його форму.

 Піна Eco Flex - м'який синтетичний матеріал з мікропористою структурою. Не пропускає пил, відводить вологу. Ідеально повторює контури тіла, рівномірно розподіляючи вагу по всій поверхні матраца без порушення процесу кровообігу (анатомічний ефект).

 Ця модель є модифікацією матраца Yeson Валенсія Twins. На відміну від прообразу його пружини розраховані на менше навантаження. Проте, одне спальне місце Валенсія Twins Light витримає людину вагою до 120 кг. Пружини каркаса поміщені кожна в свій чохол. Це дозволяє їм деформуватися незалежно одна від одної. Матрац має середню жорсткість. Поверх пружинного блоку з кожного боку поміщений шар повсті, а потім - прошарок з волокнистого матеріалу Eco Flex. Його синтетичні волокна, як і інші складові матраца, не здійснюють негативного впливу на здоров'я і навколишнє середовище.

Залишити відгук про Матрац Yeson Валенсія Twins Light
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
11 531 грн

Ліжко ТМ Луна з масиву бука за бажанням може комплектуватися ящиками для білизни та планкою безпеки. Також при замовленні ви можете вибрати будь-який тон із запропонованих на сайті.

Новинка
5 787 грн

4 630 грн

Матрас находится в г.Запорожье.Выставочный образец в заводской упаковке.Высота матраца:20 см; Степень жесткости: средне; Рекомендуемая нагрузка на 1 сп. место: до 150 кг.; Пружинный блок: IQ Spring.В распродаже учавствует только один размер 80х190, причина распродажи - потерта целлофановая упаковка, сам матрас в идеальном состоянии - новый. 

-20%
7 424 грн

5 568 грн

Матрас находится в г.Запорожье.Выставочный образец в заводской упаковке.Высота матраца: 21 см; Степень жесткости: средняя; Рекомендуемая нагрузка на 1 сп. место: до 130 кг.; Пружинный блок: «Pocket Spring»В распродаже учавствует только один размер 80х190, причина распродажи - потерта целлофановая упаковка, сам матрас в идеальном состоянии - новый. 

-25%
7 473 грн

Дитяче ліжко Барні виготовляється з деревини бука в односпальному розмірі. Основа під матрац: ортопедичні ламелі. Додатково комплектується планкою безпеки та висувними ящиками. Колір для тонування в асортименті. Можливе виробництво за індивідуальним розміром.

Новинка
5 772 грн

Ліжко з масиву бука у формі вігваму стане прикрасою дитячої кімнати. За бажанням комплектується ящиками та захисним бортиком.

Новинка
6 160 грн

Кровать-домик из из массива бука. Разнообразие цветов. Возможна комплектация ящиками и тонировка в разнообразные тона.

Новинка
7 158 грн

Детская деревянная кровать Лео производится из древесины бука в односпальном размере. Основание под матрас: ортопедические ламели. Дополнительно комплектуется планкой безопасности и выдвижными ящиками. Цвета для тонировки в ассортименте. Возможно производство по индивидуальным размерам.

Новинка
7 989 грн

Дитяче дерев'яне ліжко Моніка виготовляється з деревини бука в односпальному розмірі. Основа під матрац: ортопедичні ламелі. Додатково комплектується планкою безпеки та висувними ящиками. Колір для тонування в асортименті. Можливе виробництво за індивідуальними розмірами

Новинка
9 218 грн

Дитяче дерев'яне ліжко Асті виготовляється з деревини бука в односпальному розмірі. Основа під матрац: ортопедичні ламелі. Додатково комплектується планкою безпеки та висувними ящиками. Колір для тонування в асортименті. Можливе виробництво за індивідуальними розмірами

Новинка
5 грн