Киев Глубочицкая,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Yeson

Вид товарів
Сортувати
2 026 грн

Висота матраца: 17 см; Ступінь жорсткості: середньої жорсткості; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг.; Пружинний блок: залежний Bonel; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02417
1 695 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середньої жорсткості; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг.; Пружинний блок: залежний Bonel; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02418
2 146 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середньої жорсткості; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг.; Пружинний блок: залежний Bonel; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02419
2 805 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: середньої жорсткості; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг.; Пружинний блок: залежний Bonel; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02420
4 322 грн

3 458 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг.; Пружинний блок: незалежний Pocket Spring 320; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02421
-20%
4 659 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг.; Пружинний блок: незалежний Pocket Spring 320; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02424
5 686 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг.; Пружинний блок: незалежний Pocket Spring 320; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02426
7 023 грн

Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг.; Пружинний блок: незалежний Pocket Spring 320; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02427
5 665 грн

Висота матраца: 21 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг.; Пружинний блок: незалежний Pocket Spring 320; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02428
5 924 грн

4 739 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 150 кг.; Пружинний блок: незалежний Pocket Spring 320; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02429
-20%
5 108 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг.; Пружинний блок: незалежний Pocket Spring 320; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02430
4 348 грн

Висота матраца: 15 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг.; Пружинний блок: безпружинний; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02431
5 462 грн

Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг.; Пружинний блок: безпружинний; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02432
6 162 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: середньої жорсткості; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг.; Пружинний блок: безпружинний; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02433
5 856 грн

Висота матраца: 17 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг.; Пружинний блок: безпружинний; Ефект зима-літо: є.

артикул товару 02434

Українська компанія «Yeson» спеціалізується на виробництві матраців, в тому числі ортопедичних і анатомічних моделей. Якщо ви шукаєте якісний і недорогий вітчизняний продукт - вам дійсно підійдуть вироби даної фірми.

Особливості матраців «Есона»

Виробництво матраців відбувається на потужностях повного циклу, а значить, виробник контролює кожен етап створення продукції, тестуючи готові вироби. Висока якість роботи забезпечується за допомогою сучасного обладнання всесвітньо відомих брендів. За роки роботи виробник налагодив перевірену базу постачальників сировини - для виготовлення матраців використовуються тільки сертифіковані матеріали, відповідні ДСТУ.

В якості наповнювача «Есон» використовує такі матеріали:

- латексована кокосова койра;
- натуральний латекс;
- високоеластична піна;
- термопресоване волокно.

Яким би м'яким і затишним не був матрац, жорсткі і щільні шари все одно необхідні. Саме вони захищають найделікатніший наповнювач від механічних пошкоджень - не тільки зовнішніх, а й внутрішніх, які утворюються від тиску сталевих пружин. У матрацах «Есон» в якості захисного шару використовується койра і термопресоване волокно.

Пружинні моделі матраців «Есон» представлені в двох найбільш затребуваних варіантах:

- залежний пружинний блок Боннель;
- самостійні пружини Покет Спрінг.

Боннель відрізняється зносостійкістю і практичністю, а також помірною ціною. Однак, зчеплені разом пружини дають відчутний крен при натисканні ,і велика частина ліжка перекошується під вагою сплячого. Моделі з незалежним блоком Pocket Spring працюють більш «точково», оскільки пружини працюють окремо, продавлюючись лише в місці натискання. Такі матраци коштують дорожче, однак підлаштовуються під індивідуальні особливості користувача, і надають відмінну підтримку хребту.

Розмірний ряд продукції «Есон» досить великий - тут знайдуться вироби для ліжок різних габаритів. Основна частина моделей розрахована на дорослих, проте є і полуторні варіанти, які підійдуть школярам. Можливе також виготовлення за індивідуальними мірками замовника - оформити таку послугу можна на сайті matrason.ua.

Захист для матраців «Yeson»

Продумана комбінація якісних наповнювачів повинна бути надійно захищена від забруднень. У той же час ліжко потрібно вентилювати, природним чином віддаючи зайве тепло і вологу. Гідно впоратися із завданням здатний жакардовий чохол - саме таку тканину використовують при створенні матраців «Yeson».

Зносостійкий і міцний жаккард в деяких моделях може бути доповнений трикотажним полотном, або мультипористим багатосекційним силіконовим волокном, яке добре віддає вологу і накопичує тепло. Таким чином забезпечується ефект «зима-літо», а ліжко стає комфортним і в спекотну пору, і в холодні дні.

Додатковий захист спального місця можна організувати за допомогою постільної білизни і якісних наматрацників, виготовленням яких також займається «Есон». Залежно від моделі, наматрацник захищає тільки верхню частину матраца (варіант на кутових гумках) або захоплює і боковини за рахунок натяжного борту.

Недорогі тонкі матраци

Продукція української компанії «Есон» розрахована в першу чергу на середній клас, проте якщо багатошарові вироби вам не по кишені - спальне місце завжди можна оновити за допомогою топпера. Це тонкий і безпружинний, але пружний матрац, який укладають зверху на продавлене ліжко. Рівний і щільний пласт топпера допомагає приховати всі нерівності старого матраца або зазори розкладний меблів.

Топпери, незважаючи на свою невелику товщину, також іноді комплектуються койрою, мають свій рівень жорсткості, і навіть можуть бути двосторонніми, завдяки чому дозволяють змінити м'якість спального місця. Головне, щоб обновка за розмірами збігалася з габаритами старого матраца, або спальної частини дивана/крісла.

В інтернет-магазині МатраСон ви зможете недорого купити матраци компанії «Есон», вибравши оптимальний розмір і комбінацію наповнювача. Оновлене ліжко - що може бути краще для сну після насиченого робочого дня?