Матрац Breckle Balance Novum DS
артикул товару 03264Висота матраца: 28 см (висота ядра 24 см);
Ступінь жорсткості: м'який;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 180 кг;
Пружинний блок: Pocket Spring
Характеристики - Матрац Breckle Balance Novum DS
| Бренд | Breckle |
| Жорсткість | м'які |
| Тип матраца | Незалежні пружини (Pocket Spring) |
| Наполнение | Ортопедична піна |
| Чохол | Знімний для прання |
Склад:
- ортопедична піна щільністю RG40 (40 кг/м³)
- Gelschaum
- пружинний блок MiniTFK, 6 см
- чохол 66% поліестер/34% віскоза, кліматично активне волокно, стьобаний, подвійний, знімний
Холодна піна з високою щільністю - внутрішній наповнювач, який служить в якості еластичного настилу, що дозволяє матрацу повністю повторювати вигини тіла людини. Такий блок безпечної для людини піни володіє хорошим повітро- і вологообміном, а також швидко відновлює первинну форму при деформаціях.
Gelschaum - холодна піна з функцією «пам'яті» II покоління, яке успадкувало всі переваги піни Visco Memory і наділене найкращими характеристиками, які виводять комфорт і якість відпочинку на новий рівень. В'язко-еластичний гелеподібної матеріал Gelschaum не реагує на температуру навколишнього середовища, зберігаючи свою нейтральною, відкриті пори піни забезпечують оптимальну вентиляцію і мікроклімат, а еластичні зони блоку - ідеальну підтримку тіла. Особлива функція Gelschaum - тривимірне обтікання: піна ніжно обволікає сплячого і призводить до повного розслаблення в будь-якій позі.
Пружинний блок MiniTFK - блок незалежних пружин, в якому кожна пружина поміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тіло людини і точково підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект і гарантує здоровий і комфортний сон.
Знімний подвійний стьобаний чохол - має великий ступінь оптимізації співвідношення температури тіла і вологи під час сну, а також, на відміну від звичайного стьобаного чохла, ще більше захищає матрац від розмноження в ньому цвілі і різних бактерій.
Німецький виробник матраців Breckle випустив новинку - модель «Balance Novum DS». Це матрац із двома шарами високоякісної екологічної піни, між якими розміщений 6-сантиметровий пружинний блок MiniTFK. Кожна пружина з цього блоку знаходиться в окремому відділенні, що сприяє рівномірному розподілу навантаження і підтримці хребта в правильному положенні. Завдяки цьому проблеми зі сном зникнуть за лічені дні.
Нижній шар зроблений з інноваційного матеріалу Gelschaum, з підвищеною щільністю. Верхній шар складається з холодної піни підвищеної щільності.
Топпер Матролюкс Futon 4 Двосторонній наповнений з однієї сторони пінополіуретаном, а з іншої - латексованою кокосовою койрою. Має різну жорсткість сторін і характеризується ортопедичним ефектом. Чохол: жаккард. Розмір: односпальний, двоспальний, полуторний. Висота: 7 см. Є можливість індивідуального замовлення: як для ліжок, так і для диванів.
Топпер Матролюкс Futon 5 Двосторонній виробляється на основі латексованої кокосової койри і латексу. Має різну жорсткість сторін і ортопедичний ефект. Чохол: жаккард. Розміри: односпальний, двоспальний, полуторний. Висота: 7 см. Є можливість індивідуального пошиття.
Матрац Матролюкс Futon 7 Двосторонній виробляється на основі латексу і меморі. Володіє ортопедичними і анатомічними ефектами. Володіє вологонепроникними і антибактеріальними властивостями. Чохол: стрейч-жаккард. Розмір: односпальний, двоспальний, полуторний. Висота: 6 см. Можливий індивідуальний пошив.
В якості основи в топпері Матролюкс Futon 8 Двосторонній використовується латекс. Володіє еластичністю і повітропроникністю, ортопедичним і анатомічним ефектами. Чохол: стрейч-жаккард, знімний. Розмір: односпальний, двоспальний, полуторний. Висота: 4 см. Нетандартний розмір - під замовлення.
Футон Come-for «Спайс» виготовляється на основі Spring Foam - піни з ортопедичним і анатомічним ефектами. Відрізняється високою повітропроникністю та антибактеріальними властивостями. Чохол: трикотаж. Розмір: односпальний, полуторний, двоспальний. Висота: 5 см. Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 100 кг; Гарантія: 18 місяців. Можливе пошиття нестандартного розміру під замовлення.
Футон Come-for «Хелп» виготовлений на основі ортопедичної піни Spring Foam з анатомічним ефектом. Володіє антибактеріальними властивостями, має високу повітропроникність і симетричну жорсткість. Чохол: трикотаж. Розмір: полуторний, одно- і двоспальний. Висота: 7 см. Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 110 кг; Гарантія: 18 місяців. Можливе пошиття нестандартного розміру.
Основа футона Come-for «Дует» - повсть і Spring Foam. Сторони футона мають різну жорсткість. Володіє ортопедичним і анатомічним ефектом. Чохол: трикотаж. Розмір: одно-, двоспальний, полуторний. Висота: 5 см. Є можливість пошиття нестандартного розміру.
Футон Come-for «Тайм» виготовляється на основі кокосової койри і ортопедичної піни Spring Foam. Сторони футона мають різну жорсткість. Футон володіє ортопедичним і анатомічним ефектами, відрізняється високою повітропроникністю і стійкістю до зношування. Має антибактеріальні властивості. Чохол: трикотаж. Висота: 7 см. Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Гарантія: 18 місяців. Крім представлених розмірів, можливий пошив нестандартних.
В якості основи в топпер Сонлайн «Aerolat» використовується еластична піна Aerolat. Топпер ергономічний і зносостійкий. Має антибактеріальні властивості. Чохол: жаккард. Висота: 5 см. Крім представлених розмірів, можливе виготовлення нестандартного.
Топпер «Latex» виготовляється на основі латексу. Має ортопедичні і анатомічні властивості. Добре вентилюється і має антибактеріальні властивості. Широкий вибір розмірів. Висота: 5 см. Можливо виробництво нестандартних розмірів.
