Ковдра Dormeo Siena2 light
артикул товару 02999
Ковдра Dormeo Siena2 light виготовлена з мікрофібри Wellsleep®
advanced (200 г/м²). Це легкий матеріал з хорошою терморегуляцією. Чохол: мікрофібра SoftDream. Можливе машинне прання при температурі 60°C.
Характеристики - Ковдра Dormeo Siena2 light
| Бренд | Dormeo |
| Наповнення | Мікрофібра |
| Розмір | 140х200 см | 200Х200 см |
Ковдра Dormeo Siena2 light. Одна ковдра на всі пори року. Наповнене воно мікрофіброю Wellsleep® advanced (200 г/м²). ЇЇ особлива хрестоподібна структура дозволяє зберігати тепло, і в той же час "дихати" ковдрі. Ця властивість порадує тих, хто схильний до рясного потовиділення. Тепер ви можете забути про це дискомфорті! Також вона робить ковдру пухнастою і легкою. Крім того, ковдра практично не вбирає запахи. Чохол виготовлений з найм'якшої мікрофібри SoftDream. Такі матеріали значно полегшують догляд за ковдрою, адже її можна можна не тільки піддавати хімчистці в спеціальних службах, а й прати самостійно в машинці при температурі 60°C. Також можлива сушка в барабані при низьких температурах.
Ліжко ТИС Корона 2 виготовляється з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути передбачені шухляди на роликах. Висота узголів'я 90 см, габаритний розмір на 13 см по довжині і 23 по ширині більше спального місця. Представлений великий вибір кольорів.
Ліжко ТИС Корона 3 виробляється з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути передбачені шухляди на роликах. Висота узголів'я 83 см, габаритний розмір на 12 см більше по довжині і ширині спального місця. Представлений великий вибір кольорів.
Ліжко ТИС Модерн 1 - це дерев'яна модель з дуба, бука та сосни. Для виготовлення основи використані букові ламелі. Висота узголів'я 88 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині спального місця. Представлено 18 різних відтінків.
Ліжко ТИС Модерн 2 виробляється з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути передбачені шухляди на роликах. Висота узголів'я 90 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині матраца. Представлений великий вибір кольорів.
Ліжко ТИС Модерн 3 - це дерев'яне ліжко з дуба, бука та сосни. У підставі використані букові ламелі. Висота узголів'я 88 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині спального місця. Представлений 18 різних відтінків.
Ліжко ТИС Модерн 6 виконана з дуба, бука та сосни. У підставі використані букові ламелі. Висота узголів'я з м'якою вставкою 88 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і на 8 см по ширині спального місця. Представлений 18 різних відтінків.
Ліжко ТИС Модерн 8 виготовляється з дуба, бука та сосни, модель йде з буковими ламелями. Габаритний розмір на 12 см по довжині і ширині більше спального місця. Висота узголів'я становить 100 см. Представлено на вибір 18 відтінків.
Ліжко ТИС Модерн 9 виконується з бука, дуба і сосни. У підставі використовуються букові ламелі. Додатково можуть бути ящики на роликах. Висота узголів'я 90 см, габаритний розмір на 16 см більше по довжині і на 14 см по ширині матраца. Представлений великий вибір кольорів.
Ліжко ТИС Модерн 11 виготовлена із застосуванням бука, сосни і дуба. Підстава під матрац представлено буковими ламелями. Додатково передбачаються ящики на роликах. Висота узголів'я 94 см, а габаритний розмір на 10 і 12 см по довжині і ширині більше матраца. На вибір пропонується більше 15 різних відтінків.
Ліжко ТИС Доміно 1 виконується з бука, дуба і сосни. В основі використовуються букові ламелі. Передбачаються додатково шухляди на роликах. Висота узголів'я 89 см, габаритний розмір на 8,5 см більше по довжині і 7,5 по ширині спального місця. Представлений великий вибір кольорів.
