Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Матраци Dormeo

Вид товарів
Сортувати
7 999 грн

Висота матраца: 16 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00781
11 499 грн

Висота матраца: 16 см; Ступінь жорсткості: жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 120 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00783
12 499 грн

Висота матраца: 18 см; Ступінь жорсткості: м'який/жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 130 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 00786
14 499 грн

Висота матраца: 20 см; Ступінь жорсткості: регулюється, м'який, менш жорсткий, середньої жорсткості, жорсткий; Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: до 140 кг; Пружинний блок: безпружинний

артикул товару 04838
2 699 грн

1 889 грн

Висота додаткового матраца - 5 см; Тип упаковки: згорнутий матрац в вакуумну упаковку. Ніжня частина топпера з антиковзаючим покриттям гарантує надійну фіксацію на різних поверхнях. Матрац виготовлений з піни Ecocell, яка забезпечує підтримку і повітропроникність. Мікрокапсульне покриття з екстрактом зеленого чаю надає додатковий комфорт для здорового сну. Ідея матраца розроблена в Словенії, дизайн спроектований в Бельгії, а виготовлений матрац в Україні!

артикул товару 04895
-30%

У чому винятковість матраців Дормео

Dormeo - італійська торгова марка, під якою компанія «Studio Moderna» виробляє якісні та сучасні постільні аксесуари протягом десятків років.

Компанія заслужено називає себе першою за багатьма параметрами - так, наприклад, саме її зусиллями був виготовлений перший в світі «дихаючий» матрац. Революційна на той момент технологія сьогодні значно вдосконалена - тепер вентильованими є всі боки виробу. Говорячи словами виробника, повітря рухається на 360°, завдяки чому ваше ліжко швидко позбавляється від вологи та підтримує комфортну для тіла температуру.

Додатковий захист матраців - спеціальне просочення від бактерій і кліщів - забезпечить вам чистоту спального місця на абсолютно новому рівні. Деякі моделі, як наприклад iMemory Silver, мають спеціальний чохол зі срібними волокнами, завдяки чому мінімізується можливість утворення грибка в ліжку. Це особливо актуально, якщо рівень вологості в кімнаті досить високий, а ліжко стоїть в кутку.

Багато технологій, які використовують для виробництва матраців Дормео - запатентовані головною компанією, як, наприклад, Octaspring® Technology. Це найкращий доказ того, що виробник весь час покращує якість своїх товарів і прагне запропонувати своїм покупцям чергову зручну новинку.

Який матрац Дормео краще купити

Сьогодні під торговою маркою Dormeo випускаються абсолютно різні моделі матраців, які відрізняються висотою, рівнем жорсткості, кількістю і типом шарів наповнювача і т. д. Це означає, що кожен покупець знайде для себе ідеальне доповнення ліжку.

Комусь знадобиться тонкий варіант, близький до футона - така модель виручить, якщо старий матрац ще хороший, але трохи деформований. Уклавши зверху обновку, ви легко і дешево поліпшите спальне місце. Згодиться такий варіант і для розкладного дивана, впадини на поверхні якого можуть погіршити якість відпочинку. Тонкі топпери одношарові, і при деяких зусиллях можуть згортатися в рулон для транспортування - наприклад, Dormeo Roll Up Суприм.

Якщо ж ви шукаєте повноцінний товстий матрац - зверніть увагу на багатошарові моделі, де різноманітні шари патентованого наповнювача скомбіновані з пружинним блоком. Крім того, серед матраців Дормео є пишні моделі без пружин - високоякісна сучасна піна витримує серйозне навантаження, швидко повертаючись до початкового стану.

Підводячи підсумки, можна відзначити, що покупці більше 40 країн вибирають продукцію Дормео бо вона:

В інтернет-магазині Matrason ви зможете купити легкі топпери, або щільні ортопедичні матраци за оптимальною ціною. Сучасна транспортна служба швидко і делікатно доставить габаритну покупку в будь-який куточок України - Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, або інше місто.