Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Що таке модульні меблі: переваги і недоліки

Меблевий конструктор – сьогодні одне з найбільш яскравих і стильних пропозицій більшості каталогів інтер'єру. У чому ж секрет цього успіху і чи є недоліки у настільки розрекламованого варіанту обстановки житла?

Особливості модульної меблів

Безсумнівною перевагою модульних меблів є її рухливість – ви зможете змінювати комбінації, переставляючи компоненти або додаючи нові складові. Особливо легко це робити з м'якими меблями; корпусні збираються в цілісний каркас, проте також дають можливість багаторазових перестановок на ваш розсуд.

Саме за це модульну систему так цінують новосели, які ще тільки обживають новий будинок, вивчають його особливості в поєднанні зі своїми звичками. Досить часто «меблевий конструктор», як його ще називають у народі, також купують для дитячої – ви завжди зможете докупити нові елементи, актуальні для віку дитини.

Не варто забувати і про зручність транспортування окремих елементів – при перевезенні з ними набагато простіше поводитися, ніж з цільним диваном або габаритними кріслами.

Модульна система меблів – що це? М'які предмети інтер'єру – наприклад, габаритний куточок можна взагалі розібрати на складові і легко розосередити по дому, поставивши крісла і пуфи там, де вони потрібні сьогодні. А завтра навпаки – скласти одне велике ліжко, на якіому розмістяться родичі або друзі, які приїхали погостювати.

Однак не варто плутати незакріплены м'які меблі з секційними – останні, хоч і допускають можливість вибрати розмір і колір кожного елемента, що не буде мобільним, і переставляти компоненти ви не зможете.

Говорячи про переваги модульних меблів, не варто забувати і про недоліки. Далеко не всім людям до вподоби нудні прості лінії, обмеження в формі. Габаритний набір має чималу вартість, що важливо для більшості покупців. При цьому досить часто не використовується і половина можливостей модульних меблів, зазвичай користувачі зупиняються на одному-двох варіантах конструкцій, підбираючи найбільш оптимальний. Тому іноді простіше і дешевше обійтися більш звичним варіантом обстановки житла.

  1. Поради щодо вибору модульних меблівКрасиво обставити кімнату зможе справжній фахівець, проте якщо ви вирішили заощадити на дизайнері – скористайтеся рекомендаціями виробника і підбирайте складові з одного набору – як би ви не грали з перестановкою компонентів, правила колірної гармонії ніхто не відміняв.
  2. Сумніваючись в правильному розташуванні компонентів – скористайтеся готовими варіантами, які є в кожній колекції.
  3. Модульні меблі передбачають рівні форми (квадрати, прямокутники), через що вписуються далеко не в кожен стиль інтер'єру, тому якщо ви віддаєте перевагу бароко або арт-нуво, вам краще звернути увагу на інші моделі, які також можна придбати в інтернет-магазині Matrason.
  4. Підбираючи диван, який час від часу буде заміщати ліжко, зверніть увагу на зручність і габарити спального місця.
  5. Якщо ви припускаєте часте переміщення складових – при плануванні інтер'єру залиште достатнє місце для цих маневрів.
  6. Секційні меблі часто служать для поділу просторої кімнати на окремі зони – і в якості бар'єру можуть бути використані як кутові дивани, так і шафи або стелажі.
  7. Кріплення корпусних меблів повинні бути приховані, а кромка – акуратно оброблена.

Можна довго говорити про історію виникнення, і швидко зростаючої популярності такого типу меблів – сьогодні саме їх все частіше використовують в якості заголовних фото для профільних статей. Однак ми пропонуємо вам на власному досвіді оцінити всі переваги сучасного «меблевого конструктора».

Повернутися до списку статей