Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Крісла

Вид товарів
Сортувати
10 013 грн

Габаритні розміри: 100х105х115 см.

артикул товару 03107
28 267 грн

Габаритні розміри: 120х110х90 см. Розмір посадкового місця: 62х72 см. Висота посадкового місця: 45 см.

артикул товару 03110
30 639 грн

Габаритні Розміри: 120х100х90 см. Розмір посадкового місця: 62х62 см. Висота посадкового місця: 45 см.

артикул товару 03111
30 738 грн

Габаритні Розміри: 120х100х90 см. Розмір посадкового місця: 62х62 см. Висота посадкового місця: 45 см.

артикул товару 03113
5 429 грн

Габаритні розміри: 83x67x77 см. Висота посадкового місця: 45 см.

артикул товару 03119

Що може бути краще для відпочинку вдома і роботи в офісі, ніж крісло м'яке? Тільки крісло зручне. Як вибрати цей предмет меблів і не помилитися? Тільки орієнтуючись на наші поради.

М'які крісла: секрети вибору

Вирішивши обзавестися подібним елементом меблів, спочатку визначитеся, де він буде стояти, які функції виконувати. За призначенням існують такі основні види:

Очевидно, що в кожному випадку інтенсивність і характер використання буде трохи відрізнятися, навантаження на них буде різна, тому і вимоги в кожному конкретному випадку будуть специфічні.

Так, для офісів рекомендується брати шкіряні м'які крісла. Це дорогий аксесуар, який додасть статусності закладу. Зазвичай на ньому не сидять довго, тому знос буде невеликою, а догляд за шкіряною оббивкою максимально простий. Відповідно, вимоги до міцності невеликі, а до зовнішнього вигляду — високі.

Особливо міцним повинно бути дитяче м'яке крісло. Діти люблять стрибати на меблі і з неї, не сидять на ній спокійно, тому каркас такого предмету меблів робиться особливо міцним. Зверху воно обтягається матеріалом, стійким до зносу, при цьому легким для прибирання. Важливо, щоб наповнювач мав гіпоалергенні властивості. Ідеальний матеріал — синтепух.

М'які крісла для будинку вибираються або для вітальні, де на них будуть тільки сидіти, або для спальної, де вони можуть розкладатися, перетворюючись в додаткове спальне місце. У першому випадку додатково рекомендується вибрати пуф , щоб класти на нього ноги. Іноді такі крісла йдуть в комплекті з декоративними подушками.

У другому випадку зверніть увагу на механізм, за допомогою якого розкладається цей предмет меблів. Чим частіше він буде використовуватися, тим вище вимоги до його міцності.

У всіх випадках придбання повинно відповідати таким вимогам:

В такому кріслі тіло займе максимально зручне і природне положення, зможе розслабитися і відпочити.

Де замовити крісла з доставкою по Україні

Наш інтернет-магазин доставляє меблі по всій країні. Де б ви не знаходилися, у Льво або Дніпропетровську, Одесі чи Сумах, наші менеджери допоможуть правильно підібрати і оформити замовлення. Звертаємо увагу, що доставка в Київ і Запоріжжя проводиться безкоштовно, за умови замовлення от 2000 грн. Кожен клієнт може оформити розстрочку на товар, який сподобався, повернути покупку, якщо вона не відповідає його очікуванням.

Зв'яжіться з нами і переконайтеся, що меблі вашої мрії можна замовити в кілька кліків.