Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Приліжкові тумбочки - як вибирати і на що дивитися?

Всі переваги тумбочок зазвичай дізнаєшся, тільки почавши користуватися ними. А ось недоліки можна розвідати заздалегідь, ще на етапі покупки, і відсікти моделі, які вам категорично не підійдуть. Причому досвідчені користувачі рекомендують звертати увагу на стиль і колір меблів в останню чергу, оскільки є більш важливі параметри.

Внутрішній світ приліжкової тумбочки

Прикроватные тумбочки

Зазвичай на столику поруч з ліжком зберігається різна дрібнота, яка захаращує загальний вигляд, і в той же час кожен предмет необхідний: косметика, засоби гігієни, ліки, блокноти, гаджети, окуляри і багато іншого. Такі речі можна заховати в шухляду тумби, який для більш комфортного використання рекомендують доповнити внутрішнім органайзером. Нерідко зустрічається і відсік з дверцятами для зберігання більш габаритних предметів - наприклад, улюблених книг або запасної піжами.

Сучасні виробники пропонують великий вибір моделей, однак безпрограшним варіантом стане невелика тумбочка з 2-3-ма шухлядами. Такі меблі не конкурують габаритами з комодом і гармонійно доповнюють ліжко.

Особисті речі варто оберігати від чужих поглядів, тому приліжкові моделі зазвичай оснащуються непрозорими надійними дверцятами, які при необхідності можна зміцнити замком. Своєрідним захистом оснащені розкладні ліжка, які «намертво» з'єднані з тумбочками - в складеному стані меблі перекривають доступ до шухляд.

Визначивши планування тумбочки, зверніть увагу на такі характеристики:

  • розміри моделі;
  • тип фурнітури і спосіб відкривання дверцят (ліво-, правобічний);
  • стійкість виробу;
  • покриття стільниці;
  • наявність ніжок;
  • матеріал корпусу.

Особливу увагу варто приділити висоті виробу, оскільки саме тут користувачі допускають основну частину помилок.

Як вибрати висоту тумбочки

Тумбочки в спальню

Зазвичай тумбочки необхідні під час приготування до сну, або відразу після пробудження, і частіше за все люди використовують їх, не встаючи з ліжка. В ідеалі людина повинна простягнути руку і дістати потрібну річ, не залишаючи теплого і затишного ліжка. Тому приліжкові тумбочки встановлюють поруч з узголів'ям (бажано єдиним за стилем ансамблем), а їх висота дорівнює рівню спального місця або трохи вище.

При вимірах враховується повністю облаштоване ліжко, якщо ж виміри йдуть тільки на папері - до висоти ложа додайте товщину матраца.

Трапляється, що планування кімнати не дозволяє поставити тумбочку поруч з ліжком - а значить, користуватися такими меблями ви будете, швидше за все, стоячи. Тут будуть доречними високі і місткі моделі.

В цілому, розміри тумбочки дуже залежать від типу ліжка - чим більше ложе, тим масивнішими повинні бути бічні доповнення, і навпаки. Якщо саме ліжко без ніжок - бажано, щоб і тумби були такими ж.

Стільниця, ніжки і корпус

Виробники намагаються зміцнити верхню частину тумби, обладнавши її зносостійкою стільницею - є навіть вологостійкі моделі, на які без проблем можна поставити посуд з їжею або вазу з квітами. Однак, найчастіше зверху встановлюють невелику лампу з перемикачем рівнів освітлення. Вибираючи світильник, подбайте про стійкість моделі - щоб лампу навіть випадково уві сні не можна було змахнути рукою.

Сама тумба також повинна бути стійкою - а значить, краще відмовитися від високих виробів на тоненьких ніжках, які не тільки виглядають крихкими, але і є такими.

Якщо вас приваблює незвичайний дизайн - зверніть увагу на тумбочки з м'якою оббивкою або дзеркальним фасадом. А прихильникам класики ми порадимо вибрати модель, яка кольором і стилем буде гармоніювати з ліжком - великий асортимент меблів ви знайдете в каталозі інтернет-магазину МатраСон.

Якщо речей багато - розумним доповненням інтер'єру стане комод, габарити якого не залежать від висоти ліжка. Однак оформлення меблів необхідно витримувати в єдиному ключі - це правило стосується як кольори корпусу і фурнітури, так і загального стилю виробів. Грамотно підібрані функціональні меблі здатні звільнити вашу спальню від захаращеності та зберегти всі потрібні речі.

Повернутися до списку статей