Топпер Yeson Кальярі
артикул товару 02456
Топпер Yeson Кальярі з несиметричним наповненням виготовляється на основі в'язкоеластичної піни Memory і Reflex Foam. Володіє ефектами памяті, анатомічним і ортопедичним. Має водовідштовхувальні і гіпоалергенні властивості. Висота: 7 см. Чохол: жаккард і трикотаж, двосторонній. Широкий вибір стандартних розмірів.
Характеристики - Топпер Yeson Кальярі
| Бренд | Yeson |
| Жорсткість | середньої жорсткості | асиметричні | м'які |
| Тип матраца | безпружинні | двосторонній |
| Наполнение | Мемори | Пена |
| Чохол | Трикотаж | Жаккард |
| Висота | 7 см |
| Нестандартний розмір | Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів. |
Топпер Yeson Кальярі. Функціональна модель тонкого матраца з несиметричним наповненням. Наповнювач складається з двох шарів. Шар в'язкоеластичної піни Memory реагує на вагу і температуру тіла, володіючи ефектом пам'яті запам'ятовує всі вигини і допомагає хребту прийняти правильне положення під час сну, а м'язам повністю розслабитися не перетискаючи судини. Шар піни Reflex Foam завдяки своїй пористій структурі рівномірно розподіляє навантаження і володіє анатомічним ефектом. Це дуже пружний і зносостійкий матеріал. Всі матеріали екологічно чисті, не виділяють шкідливі речовини і не викликають алергію. Повітря легко проходить через шари наповнювача, що забезпечує відмінне кондиціонування. Піна Reflex Foam відштовхує рідину і не дає їй проникати на спальне місце. Такий топпер відмінно згладить всі нерівності спальної поверхні, захистить від різних забруднень. Двосторонній чохол виготовлений з жаккардової тканини з боку піни Reflex Foam і трикотажного полотна з боку піни Memory.
Тумба приліжкова Венсан виготовлена з деревини сосни. Комплектується фурнітурою високої якості та одним висувним ящиком на направляючих.
Дзеркало Венсан чудово доповнить інтер'єр будь-якого приміщення, в тому числі і спальні. Рама виготовляється з деревини сосни. Для тонування представлений широкий асортимент кольорів.
Ліжко Раймонд виготовляється з деревини сосни в двоспальному розмірі. Широкий асортимент кольорів тонування деревини.
Дитяче двоярусне ліжко Франкі виготовляється з масиву бука або сосни в односпальному розмірі. Широка палітра кольорів.
Дитяче двоярусне ліжко Мішель виготовляється з масиву бука або сосни в односпальному розмірі. Широка палітра кольорів.
Ліжко Версаль виготовляється з деревини бука або сосни в двоспальному розмірі. Широкий асортимент кольорів тонування деревини.
Ліжко Фата Моргана виготовляється з деревини сосни в двоспальному розмірі. Широкий асортимент кольорів тонування деревини.
Ліжко Вена виготовляється з деревини сосни в двоспальному розмірі. Широкий асортимент кольорів тонування деревини.
Ліжко Марсель виготовляється з деревини сосни або бука в односпальному розмірі. Широкий асортимент кольорів тонування деревини.
