Київ Глибочицька 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів
Товар знятий з виробництва

Топпер Yeson Кальярі Memory TWINS

артикул товару 02457
Ціна 3 286 грн
Відкласти в улюблені
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Топпер Yeson Кальярі Memory TWINS виготовляється на основі піни меморі. Володіє ефектами пам'яті, анатомічним і ортопедичним. Має антибактеріальні властивості. Висота: 6 см. Чохол: трикотаж з синтепоном, стьобаний. Стандартні розміри в асортименті.

Характеристики - Топпер Yeson Кальярі Memory TWINS

Бренд Yeson
Жорсткість м'які
Тип матраца безпружинні
Наполнение Мемори
Чохол Трикотаж
Висота 6 см
Нестандартний розмір Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів.

Топпер Yeson Кальярі Memory TWINS. Модель тонкого матраца коригує жорсткість спального місця і підсилює ортопедичний ефект. Наповнювач виготовлений з в'язкоеластичної піни Memory, матеріалу розробленого спеціально для космічної галузі. Ця піна має ефект пам'яті, реагує на тепло і вагу тіла приймаючи його форму і запам'ятовує всі вигини. Допомагаючи хребту прийняти правильне анатомічне положення, піна сприяє максимальному розслабленню м'язів і, як наслідок, чудовому відпочинку і відмінному самопочуттю. Матеріал не накопичує пил і статичну електрику, не схильний до цвілі і гниття і не викликає алергію. Чохол топпера виготовлений з простьобаного трикотажного полотна з синтепоном. Синтепон завдяки своїй структурі здатний регулювати температурний режим, роблячи його оптимальним для кожної пори року.

Залишити відгук про Топпер Yeson Кальярі Memory TWINS
Ваша оцінка
Додати відгук
Супутні товари
1 730 грн

Подушка латексна (класична форма) має ортопедичні властивості. Розмір подушки 60х40 см. Висота: 12 см. Чохол: натуральна бавовна.

1 920 грн

Подушка "MEМОРІЛATEКС®" класичної форми виготовляється на основі меморілатекса. Має ортопедичні й антибактеріальні властивості та ефект пам'яті. Розмір: 40х60 см. Висота: 14 см.

1 620 грн

Подушка "MEМОРІЛATEКС®". Ергономічна форма створена на основі суміші латексу і меморі. Має антибактеріальні та ортопедичні властивості, ефект пам'яті. Розмір: 38х60 см. Висота: 12/14 см.

2 213 грн

В основі подушки Doctor Doctor Health Memo Ortho чутлива високоеластична піна меморі. Подушка має ергономічну форму. Має ортопедичні та антибактеріальні властивості. Розмір 40*60 см. Висота 10/8 см.

1 983 грн

В основі подушок Doctor Health Memo Ultra Soft  - чутлива високоеластична піна меморі. Подушка має класичну форму та характеризується антибактеріальними і ортопедичними властивостями. Розмір: 40х60 см. Висота: 10 см.

1 370 грн

Подушка Doctor Health Latex Classic класичної форми створена на основі латексу. Властивості подушки: ортопедичні та антибактеріальні. Розмір 60Х40 см. Висота: 14 см.

1 370 грн

Размер 57х37х12/9 см;Форма - ортопедическая;Ткань чехла - стрейч с 3d-сеткой;Тип чехла - съемный;Наполнитель - пена с «эффектом памяти»Memory;Тип сна - на боку.

2 662 грн

Подушка ергономічної форми Doctor Health TexnoGel Ergo проводиться на основі матеріалу меморі і гелю. Володіє ортопедичними і антибактеріальними властивостями, охолоджуючим ефектом. Розмір: 41 * 66 см. Висота: 11 см.

2 662 грн

Подушка TexnoGel Ortho проводиться на основі матеріалу меморі. Подушка має ергономічну форму. Володіє ортопедичними і антибактеріальними властивостями, охолоджуючим ефектом. Розмір: 43 * 60 см. Висота: 10/11 см.

735 грн

Подушка бамбукова класичної форми вироблена на основі бамбукових волокон. Матеріал наповнення добре  вентилюється та екологічно чистий.  Розмір: 50*70 або 70*70 см.