Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені

Матрац Матролюкс Романс Kiss

артикул товару 03238
Ціна
13 280 грн

11 350 грн
Відкласти в улюблені
5.00 з 5 на основі 1 оцінка
Доставка: по Україні вантажоперевізниками та попутним транспортом
Доставка по Києву, Запоріжжю та областям-власним транспортом
Самовивіз: Київ, Глибочицька 29
При отриманні 
Visa/MasterCard/Maestro 
Privat24/Bitcoin/Webmoney (без комісії).
В розстрочку / частинами від Приватбанку
Оплата частинами від Монобанку
На розрахунковий рахунок

Висота матраца: 23 см;
Ступінь жорсткості: середній, жорсткий;
Рекомендоване навантаження на 1 сп. місце: без обмежень;
Пружинний блок: безпружинний

Характеристики - Матрац Матролюкс Романс Kiss

Бренд Matroluxe Матролюкс
Жорсткість середньої жорсткості | асиметричні | жорсткі
Тип матраца безпружинні | двосторонній
Наполнение Пена
Чохол Жаккард
Висота 23 см
Навантаження на 1 спальне місце без обмежень
Нестандартний розмір Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника. Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м.кв .. Вартість 1 м.кв. Вартість можна подивитися вгорі в табличці розмірів.

Склад:

  • Жаккард Soft Plus
  • Memory Foam Sensitivity
  • Control Layer
  • Comfort Layer

Soft Plus - м'який рельєфний чохол зі стрейч-жаккарда, прошитий гіппоалергенним синтепоном. Особливістю такого поєднання матеріалів є те, що чохол ідеально поглинає вологу і розсіює зайве тепло, регулюючи мікроклімат Вашого спального місця. 
Memory Foam Sensitivity - анатомічний гіпоалергенних матеріал з ефектом "пам'яті" і терморегулюючим ефектом, що дозволяє максимально відчувати комфорт як в теплу пору року, так і в холодну.
Control Layer - це неткане синтетичне волокно, що має дуже високу щільність і виконує дві функції:

- захист внутрішнього наповнення матраца від впливу пружинного блоку, що гарантує додаткову міцність матраца;

- рівномірний розподіл навантаження між шарами наповнення.

Comfort Layer - це м'який, екологічно чистий і пружний матеріал, що володіє високою повітропроникністю і гігроскопічністю.

Матрац MatroLuxe «Романс Kiss» - якісний безпружинний матрац преміум класу. Але він безумовно вартий кожної витраченої на нього копійки, адже його характеристики і дизайн говорять самі за себе.

При цьому високою якістю виділяється не тільки сам матрац, але і його чохол. Він білого кольору, на блискавці, легко знімається і чиститься. Виготовлений чохол з м'якого і дуже приємного на дотик матеріалу «Софт Плюс».

Матрац «Романс Kiss» - двосторонній. Це означає, що кожна з його двох сторін має свою ступінь жорсткості. У даній моделі сторони середньої жорсткості з невеликою відмінністю пружності. Одна сторона покрита матеріалом з ефектом «пам'яті», друга - м'яким і екологічним матеріалом Comfort Layer. Усередині матраца знаходиться міцний наповнювач Control Layer.

Залишити відгук про Матрац Матролюкс Романс Kiss
Ваша оцінка
Додати відгук
  • Ирина Ирина
    17.08.2020
    Отличный матрас, мягкий, в меру жесткий. Качеством довольна. Очень удобный и комфортный, спать теперь одно удовольствие.
Супутні товари
1 420 грн

Практична легка ковдра виготовлена з бамбукового волокна. Ковдра також доступна у виконанні "екстра", зі збільшеною кількістю бамбукового наповнювача.

1 450 грн

Дуже тепла і м'яка ковдра, наповнена чесаною овечою вовною. Виробляється в трьох розмірах. Оббивка: натуральна, щільна бязь, бавовна 100%. Склад: 100% овеча вовна, щільність - 450 г/м.кв.

2 720 грн

М'яка, легка, гіпоалергенна і комфортна ковдра, яка наповнена штучним лебединим пухом. Виробляється в трьох розмірах.

3 258 грн

Ковдра Версаль Billerbeck - дуже легка і тепла ковдра. Наповнюється натуральною овечою вовною. Виробляється в трьох розмірах.

3 801 грн

Ковдра Корона Billerbeck дуже тепла і щільна. Наповнення - натуральна овеча вовна. Виробляється у чотирьох розмірах.

3 777 грн

Комфортна легка і тепла ковдра Улюблена виготовляється у п'яти різних розмірах. Наповнення - гусячий пух.

1 245 грн

Представлена ковдра наповнена силіконовим волокном. Характеризується гіпоалергенними і антибактеріальними властивостями. Чохол: жаккард. Розмір: полуторний, двоспальний. Можливе машинне прання.

1 337 грн

Ковдра бавовняна з 100% бавовняним наповнювачем. Легко пропускає повітря. Характеризується антибактеріальними властивостями. Підходить для літнього періоду. Чохол: жаккард. Розмір: полуторний, двоспальний.

1 356 грн

Ковдра вовняна наповнена натуральною овечою вовною. Добре зберігає тепло. Підходить для зимового періоду. Чохол: жаккард. Розмір: полуторний, двоспальний.

1 978 грн

Полуторний (двоспальний) набір елегантної і зручної постільної білизни з 100% бавовни (ранфорс) виготовляється всесвітньо відомим турецьким виробником під брендом "Altinbasak". Характеризується розмаїттям кольорів.