Буратино ДКБР 16 ІЗ БУКА
артикул товару 00972Буратіно ДКБР 16 - двоярусне ліжко, виготовлене з деревини бука в односпальному (верх) і полуторному, двоспальному (низ) розмірах. Можлива додаткова комплектація шухлядами на роликах зі сторонами з ДСП або масиву бука. Широка гамма кольорів.
Характеристики - Буратино ДКБР 16 ІЗ БУКА
Бренд | Сончик, букові меблі |
Тип | полуторні ліжка | односпальні ліжка | Ліжка-трансформери | двоспальні ліжка | двоповерхові ліжка | Ліжка для дітей | Ліжка для трьох дітей |
Ніша для білизни | З шухлядами на роликах | Без ніші | Висувні шухляди |
Габаритний розмір по довжині | +8 см |
Планка безпеки | Є |
Основа під матрац | Букові ламелі |
Матеріал | дерев'яні ліжка | Ліжка з бука |
Нестандартний розмір | Можливе виготовлення ліжка за розмірами замовника |
Двоярусне ліжко "Буратіно ДКБР16" виготовлене з бука. Добротна та елегантна модель класичного дизайну. Відмінний варіант для дітей зі значною різницею у віці через те, що передбачає більш широкий нижній рівень. Верхній рівень оснащений міцними захисними бильцями для забезпечення безпеки під час сну. Сходи розташовуються під оптимальним кутом нахилу. Ліжко є трансформером, його легко розділити на два самостійних спальних місця. Ця модель виготовлена з деревини бука, яка по щільності не поступається дубу. За замовленням, можливе виготовлення ліжка нестандартних розмірів. Модель може комплектуватися зручними місткими шухлядами для білизни, істотно економлячи корисну площу.
Шухляди: 12х84х78 см
Висота матраца: 19 см; Ступінь жорсткості: середній; Рекомендований для дітей: від 4 до 16-ти років .; Пружинний блок: «Pocket Spring»
Висота матраца: 10 см; Ступінь жорсткості: середня; Рекомендоване навантаження на 1 сп.місце: до 110 кг .; Пружинний блок: безпружинний
Футон Сонель «Сицилія» з ефектом пам'яті виробляється на основі матеріалу Меморі. Може використовуватися в якості футона і як самостійний матрац. Ефект зима-літо. Має знімний чохол.
Футон Сонель «Балі» з асиметричною жорсткістю виробляються на основі матеріалу Меморі і кокосової койри. Може використовуватися в якості футона і як самостійний матрац. Володіє ортопедичним ефектом і ефектом зима-літо. Має знімний чохол. Висота: 8 см.
Футон Сонель «Малібу» з асиметричною жорсткістю сторін виробляється на основі пінополіуретану і Меморі. Володіє ефектами пам'яті, ортопедичним і зима-літо. Має знімний чохол. Висота: 8 см.
Футон Сонель «Беліз 1» з асиметричною жорсткістю сторін виробляється на основі пенополиуритана і кокосової койри. Має ортопедичний і зима-літо ефектами. Має знімний чохол. Висота: 8 см.
Жорсткий футон Сонель «Беліз 2» виготовляється на основі пінополіуретану і кокосової койри. Володіє ортопедичним і зима-літо ефектами. Має знімний чохол. Висота: 8 см.
Футон Сонель «Сицилія» середньої жорсткості виробляється на основі латексу і морської трави. Може використовуватися в якості футона і як самостійний матрац. Ефект зима-літо. Має знімний чохол. Висота: 7 см.
Футон Сонель «Сицилія» підвищеної жорсткості виготовляється з кокосової койри і і морської трави. Може використовуватися в якості футона і як самостійний матрац. Володіє ортопедичним ефектом. Має знімний чохол. Висота: 7 см.
Футон Сонель «Комфорт» середньої жорсткості виготовляється на основі пінополіуретану. Володіє ортопедичним і зима-літоо ефектами. Має знімний чохол. Висота: 8 см.
Топпер Екон Latex виготовлений з 100% латексу. Володіє анатомічним, ортопедичним і протиалергічним ефектами. Висота: 5 см, 9 см.
Дводверна (двостулкова) шафа виготовляється з масиву ясена. Укомплектований висувними шухлядами на направляючих і високоякісною фурнітурою. Широка палітра кольорів.