Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дитячі комоди

Вид товарів
СортуватиПоява маляти в сім'ї означає також істотне збільшення кількості речей в будинку, адже навіть найменшій дитині необхідна регулярна зміна одягу, множинні постіль, невеликий гардероб «на виріст». Згодом кількість необхідних предметів буде тільки рости і якщо раніше ви рятувалися виділеної полицею в шафі, то рано чи пізно доводиться подумати про окрему меблів. Існує негласне поділ комодів для дітей в залежності від віку:

 1. Дитячий комод для новонародженої дитини.

  Щоб навести порядок в дитячій, потрібно буде придбати невеликий комод, який не тільки дозволить розмістити дрібні речі, постільна білизна , але і стане гармонійним доповненням дитячої. Зазвичай це друга "меблева" покупка після ліжечка.

  Якщо ви займаєтеся обстановкою дитячої кімнати відразу після або навіть до народження малюка - зверніть увагу на моделі з пеленатором, який суттєво полегшить догляд за новонародженим - це вам підтвердять всі досвідчені батьки.

  Спеціальний бортик по краях поверхні убезпечить дитину від випадкової травми, а процес переодягання буде проходити набагато простіше, адже всі необхідні речі будуть під рукою - в зручних шухлядках комода. Крім того, використовуючи пеленатор, ви істотно зменшите навантаження на свою спину, уникнувши проблем зі здоров'ям.

  Згодом ви зможете використовувати пеленатор як звичайну верхню частину комода або навіть від'єднати її (деякі моделі передбачають і такий варіант).

 2. Комоди для шкільного і дошкільного віку.

  Дошкільнятам комод зручний в першу чергу тим, що дозволяє самостійно розкладати або діставати свої речі, особливо не порушуючи звичний порядок. Малюки швидко запам'ятовують, в якому шухлядці лежить потрібна одяг або білизну, і з задоволенням вибирають необхідні їм предмети - після купання або перед прогулянкою на вулицю.

  Згодом знадобиться комод для іграшок - його також підбирайте з прицілом на те, що дитина сама буде наводити там порядок.

Вимоги до дитячих комода

Детские комоды

Вибираючи комод, зверніть увагу на такі особливості:

 1. Обробка кутів і кромки. Краї комода, як і решти меблів в дитячій, повинні бути згладженими.
 2. Плавні лінії повинні бути і у ручок скриньок (або як варіант - замість ручок використовуються фігурні виїмки).
 3. Міцна і максимально прихована фурнітура. Ящики повинні легко ковзати, але не вийматися повністю, щоб уникнути випадкових травм.
 4. Велика кількість фарб і фурнітури. Комод для дитячої, як і шафи , буде яскравіше по дизайну, ніж меблі для дорослих. Однак в першу чергу він повинен бути зручним дитині.
 5. Вага комода. Легкі і високі пластикові варіанти, особливо якщо вони не навантажені іграшками, досить нестійкі і можуть перевернутися на малюка.

Перекинутися може і великий дерев'яний комод. В інтернет-магазині Matrason, крім стандартних варіантів, ви зможете також купити моделі зі спеціальним кріпленням до стіни.

Вартість якісного комода для дітей, звичайно, вище спрощених моделей. Однак пам'ятайте, що ви купуєте меблі не на одне десятиліття. Так, наприклад, існують моделі, де барвиста фотодрук з улюбленим мультиплікаційним героєм згодом легко демонтується і дитячі меблі перетворюється на підліткову.

Великий каталог інтернет-магазину МатраСон дозволить вам легко і стильно обставити кімнату дитини будь-якого віку. Низькі ціни, швидка обробка замовлення, доставка по всій території України (Київ, Запоріжжя або інше місто) дозволять вам через лічені дні насолодитися покупкою.