Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дитячі ковдри

Вид товарів
Сортувати
1 458 грн

Ковдра Бамбіно Billerbeck дуже тепла і щільна. Наповнення - натуральна овеча вовна. Чохол: гладкофарбований трикотаж.

артикул товару 03726
1 800 грн

Ковдра Бамбус Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - волокно бамбука. Чохол: жаккардовий сатин.

артикул товару 03727
1 374 грн

Ковдра Бебі Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - гіпоалергенне волокно. Чохол: кольорова бавовна.

артикул товару 03728
1 338 грн

Ковдра Зодіак Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - гіпоалергенне волокно. Чохол: кольорова бавовна.

артикул товару 03729
1 242 грн

Ковдра Казка Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - гіпоалергенне волокно. Чохол: кольорова бавовна, гладкофарбований трикотаж.

артикул товару 03730
2 814 грн

Ковдра Камелія Billerbeck дуже комфортна і щільна. Наповнення - верблюжа вовна. Чохол: мікромодальний сатин.

артикул товару 03731
4 722 грн

Ковдра Кашемір Billerbeck дуже комфортна і щільна. Наповнення - чесана овеча вовна 50%, кашемір 50%. Чохол: суперм'який мікромодальний сатин.

артикул товару 03732
1 500 грн

Ковдра Кітті Billerbeck дуже комфортна і щільна. Наповнення - альпійська чесана овеча вовна. Чохол: сатин.

артикул товару 03733
1 464 грн

Ковдра Кітті Billerbeck дуже комфортна і якісна. Виробляється в двох варіантах: стандарт (вага 800 гр) і полегшена (вага 400 гр). Наповнення - альпійська чесана овеча вовна. Чохол: 100% бавовна.

артикул товару 03734
780 грн

Ковдра Наталія Billerbeck дуже комфортна якісна. Виробляється в двох варіантах: стандарт (вага 750 гр) і полегшена (вага 500 гр). Наповнення - чесана овеча вовна. Чохол: 100% бавовна.

артикул товару 03735
2 760 грн

Ковдра Тіффані Billerbeck дуже комфортна якісна. Наповнення - шовк "тусса". Чохол: модальний сатин.

артикул товару 03736
2 240 грн

Ковдра Юніор Billerbeck дуже комфортна якісна. Наповнення - альпійська чесана овеча вовна. Чохол: 100% сатин.

артикул товару 03737
1 860 грн

Ковдра Вікторія Billerbeck дуже комфортна якісна. Наповнення - пух гусячий 90%. Чохол: кольоровий тонкий тик.

артикул товару 03738
1 860 грн

Ковдра Магнолія Billerbeck дуже комфортна і якісна. Наповнення - пух гусячий 90%, подрібнене перо 10%. Чохол: кольоровий тонкий тик.

артикул товару 03739

Ковдра - один з незмінних атрибутів затишній дитячої кімнати, символ комфорту і тепла. Причому серед сучасних моделей можна вибрати не тільки щільні зимові варіанти, але і легкі літні ковдри, які зігріють дитини прохолодною вночі і не дадуть злучитися.

Види дитячих ковдр

Призначення аксесуара безпосередньо прив'язане до його серцевині - наповнювача, який сьогодні надано в таких варіаціях:

Как оборудовать домашний офис: оформление полноценного рабочего места

У кожного з цих матеріалів свої особливості і переваги, про які ви зможете прочитати в описі товарів на сайті інтернет-магазину Matrason. Варто лише зазначити, що сучасні штучні наповнювачі часто не поступаються натуральним, хоча ціна на них залишається найнижчою.

Зверніть увагу також, що у деяких моделей існує можливість вибрати стандартний або полегшений варіант виконання. Легкий літній аксесуар важить вдвічі менше, більш податливий в русі і сподобається дітям, які «воюють» уві сні з важкими ковдрами.

Для маленьких дітей варто купувати постільні аксесуари, які з честю витримають регулярні прання в домашніх машинці, а ось старшим дітям підійдуть легкі, але теплі пухові моделі.

Яким повинен бути чохол дитячого ковдри

Чохол вироби зазвичай виконаний з натуральної тканини, серед яких лідирують бавовна, трикотаж або сатин. Зносостійкі волокна добре пропускають повітря, завдяки чому не накопичується волога, що важливо як взимку, так і влітку.

Тканина чохла часто квітчаста, і на нашому сайті ви зможете вибрати один з варіантів візерунків / відтінків, запропонованих виробником. Діти швидко запам'ятовують свої постільні приналежності, і плутанини не виникне, навіть якщо у вас в родині двоє або більше дітей. Деякі моделі виконані в однотонному або двосторонньому варіанті - такі більше до душі дітям шкільного віку або підліткам.

Колір чохла може не мати значення, якщо його повністю закриває дитяче постільна білизна , малюнок якого ви також зможете вибрати на свій розсуд на нашому сайті.

Як правильно підібрати ковдру для дитини

Розмір цього постільної аксесуара безпосередньо прив'язаний до габаритів дитячого ліжка - вони повинні бути ідентичні. Найкраще спочатку орієнтуватися на стандартні розміри меблів і постільної білизни, завдяки чому ваш вибір істотно спроститься. Якщо ж ви шукаєте ковдру нестандартного розміру - ви можете оформити радить замовлення на нашому сайті, хоча така модель буде коштувати дорожче.

Істотно спростить покупку також можливість придбати ковдру і подушку комплектом - швидше за все, у них буде однаковий наповнювач, завдяки чому ви зможете чистити / прати їх разом.

Каталог нашого магазину доступний цілодобово, ви зможете вибрати і купити ковдри для дітей і дорослих, не виходячи з дому. А швидка доставка по всій території України (Київ, Дніпро, Запоріжжя або інше місто) дозволить вам вже через лічені дні насолодитися обновкою.