Ковдра - один з незмінних атрибутів затишній дитячої кімнати, символ комфорту і тепла. Причому серед сучасних моделей можна вибрати не тільки щільні зимові варіанти, але і легкі літні ковдри, які зігріють дитини прохолодною вночі і не дадуть злучитися.

Види дитячих ковдр

Призначення аксесуара безпосередньо прив'язане до його серцевині - наповнювача, який сьогодні надано в таких варіаціях:

Как оборудовать домашний офис: оформление полноценного рабочего места

У кожного з цих матеріалів свої особливості і переваги, про які ви зможете прочитати в описі товарів на сайті інтернет-магазину Matrason. Варто лише зазначити, що сучасні штучні наповнювачі часто не поступаються натуральним, хоча ціна на них залишається найнижчою.

Зверніть увагу також, що у деяких моделей існує можливість вибрати стандартний або полегшений варіант виконання. Легкий літній аксесуар важить вдвічі менше, більш податливий в русі і сподобається дітям, які «воюють» уві сні з важкими ковдрами.

Для маленьких дітей варто купувати постільні аксесуари, які з честю витримають регулярні прання в домашніх машинці, а ось старшим дітям підійдуть легкі, але теплі пухові моделі.

Яким повинен бути чохол дитячого ковдри

Чохол вироби зазвичай виконаний з натуральної тканини, серед яких лідирують бавовна, трикотаж або сатин. Зносостійкі волокна добре пропускають повітря, завдяки чому не накопичується волога, що важливо як взимку, так і влітку.

Тканина чохла часто квітчаста, і на нашому сайті ви зможете вибрати один з варіантів візерунків / відтінків, запропонованих виробником. Діти швидко запам'ятовують свої постільні приналежності, і плутанини не виникне, навіть якщо у вас в родині двоє або більше дітей. Деякі моделі виконані в однотонному або двосторонньому варіанті - такі більше до душі дітям шкільного віку або підліткам.

Колір чохла може не мати значення, якщо його повністю закриває дитяче постільна білизна , малюнок якого ви також зможете вибрати на свій розсуд на нашому сайті.

Як правильно підібрати ковдру для дитини

Розмір цього постільної аксесуара безпосередньо прив'язаний до габаритів дитячого ліжка - вони повинні бути ідентичні. Найкраще спочатку орієнтуватися на стандартні розміри меблів і постільної білизни, завдяки чому ваш вибір істотно спроститься. Якщо ж ви шукаєте ковдру нестандартного розміру - ви можете оформити радить замовлення на нашому сайті, хоча така модель буде коштувати дорожче.

Істотно спростить покупку також можливість придбати ковдру і подушку комплектом - швидше за все, у них буде однаковий наповнювач, завдяки чому ви зможете чистити / прати їх разом.

Каталог нашого магазину доступний цілодобово, ви зможете вибрати і купити ковдри для дітей і дорослих, не виходячи з дому. А швидка доставка по всій території України (Київ, Дніпро, Запоріжжя або інше місто) дозволить вам вже через лічені дні насолодитися обновкою.

Київ Глибочицька, 29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дитячі ковдри

Вид товарів
Сортувати
1 290 грн

Ковдра Бамбіно Billerbeck дуже тепла і щільна. Наповнення - натуральна овеча вовна. Чохол: гладкофарбований трикотаж.

артикул товару 03726
1 800 грн

Ковдра Бамбус Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - волокно бамбука. Чохол: жаккардовий сатин.

артикул товару 03727
1 220 грн

Ковдра Бебі Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - гіпоалергенне волокно. Чохол: кольорова бавовна.

артикул товару 03728
1 245 грн

Ковдра Зодіак Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - гіпоалергенне волокно. Чохол: кольорова бавовна.

артикул товару 03729
1 100 грн

Ковдра Казка Billerbeck дуже легка і щільна. Наповнення - гіпоалергенне волокно. Чохол: кольорова бавовна, гладкофарбований трикотаж.

артикул товару 03730
2 500 грн

Ковдра Камелія Billerbeck дуже комфортна і щільна. Наповнення - верблюжа вовна. Чохол: мікромодальний сатин.

артикул товару 03731
4 000 грн

Ковдра Кашемір Billerbeck дуже комфортна і щільна. Наповнення - чесана овеча вовна 50%, кашемір 50%. Чохол: суперм'який мікромодальний сатин.

артикул товару 03732
1 500 грн

Ковдра Кітті Billerbeck дуже комфортна і щільна. Наповнення - альпійська чесана овеча вовна. Чохол: сатин.

артикул товару 03733
1 300 грн

Ковдра Кітті Billerbeck дуже комфортна і якісна. Виробляється в двох варіантах: стандарт (вага 800 гр) і полегшена (вага 400 гр). Наповнення - альпійська чесана овеча вовна. Чохол: 100% бавовна.

артикул товару 03734
780 грн

Ковдра Наталія Billerbeck дуже комфортна якісна. Виробляється в двох варіантах: стандарт (вага 750 гр) і полегшена (вага 500 гр). Наповнення - чесана овеча вовна. Чохол: 100% бавовна.

артикул товару 03735
2 450 грн

Ковдра Тіффані Billerbeck дуже комфортна якісна. Наповнення - шовк "тусса". Чохол: модальний сатин.

артикул товару 03736
2 240 грн

Ковдра Юніор Billerbeck дуже комфортна якісна. Наповнення - альпійська чесана овеча вовна. Чохол: 100% сатин.

артикул товару 03737
1 860 грн

Ковдра Вікторія Billerbeck дуже комфортна якісна. Наповнення - пух гусячий 90%. Чохол: кольоровий тонкий тик.

артикул товару 03738
1 860 грн

Ковдра Магнолія Billerbeck дуже комфортна і якісна. Наповнення - пух гусячий 90%, подрібнене перо 10%. Чохол: кольоровий тонкий тик.

артикул товару 03739