Київ Глибочицька,29
Кошик
Улюблені
Каталог товарів

Дитячі парти

Вид товарів
СортуватиНевеликий особистий столик або парта символізують черговий етап дорослішання малюка. Це місце, де дитина зможе займатися творчістю - малювати, ліпити, клеїти, освоювати перші прописи і роботу з друкованою продукцією. Тому меблі не тільки повинна відповідати санітарно-гігієнічним нормам, а й бути в першу чергу зручним дитині.

Види дитячих парт і столів

Крім стандартних моделей, сучасний меблевий ринок поповнився новинками, які розширили ряд пропозицій. Тому сьогодні можна виділити такі основні типи:

  1. Стіл. Відрізняється рівною поверхнею, може бути встановлений як в дитячій, так і на кухні для самостійного прийому їжі. Письмовий столик має ящики і полички.
  2. Парта. Помітна в першу чергу похилій стільницею, рівень якої може регулюватися (2 або 3 положення). Існують складні моделі, які при необхідності можна прибрати в кут, звільнивши простір для ігор.
  3. Трансформери - меблі, яка буде актуальна протягом довгих років. Дитяча модель згодом переобладнано в стіл школяра з урахуванням вікових особливостей. Стільниця також регульована, завдяки чому забезпечує ортопедичний ефект.
  4. Мольберт. Має в комплекті дошку для малювання крейдою (маркерами) або магнітну стільницю для розвиваючих ігор.

На що звернути увагу при виборі парти для дітей

Детские парты

Дитячі меблі, незважаючи на свої скромні розміри, з кожним роком займає все більше місця - ліжко, дитячий комод , різні шафи і коробки з іграшками непомітно відвойовують житловий простір. Тому для багатьох сімей актуальним залишається складною варіант, коли меблі при необхідності можна скласти і прибрати в сторону або трансформувати в інший предмет (наприклад, ліжко-стіл).

Однак якщо у вас є можливість розмістити стаціонарний варіант - виберіть краще його, оскільки парта з моменту установки буде використовуватися кожен день, особливо якщо дитина в сім'ї не один.

В інтернет-магазині Matrason ви зможете купити як звичайну парту, так і трансформер. Моделі мають в комплекті стільчики - а значить, вам не доведеться ламати голову над правильним підбором цієї частини.

Для дошкільнят підійдуть моделі з місткими ящиками, куди можна буде скласти як матеріали для творчості, так і вироби, коробки з дрібними іграшками. Працюючи за столом, дитина привчиться до акуратності - навіть при складанні улюбленого конструктора.

Парта для школярів передбачає широку стільницю, де з часом зможе розміститься монітор комп'ютера або ноутбук. Добре, якщо в комплекті будуть передбачені полки для книг. Якщо ж ні - доведеться самостійно встановити їх над стільницею парти, оскільки з кожним роком кількість підручників і зошитів буде рости. Хорошим варіантом також буде придбання книжкової шафи , який зручно розмістить як художню, так і шкільну літературу.

В інтернет-магазині МатраСон ви зможете придбати парти для дітей різного віку, а також «зростаючі» моделі, ціна яких трохи вище, однак виправдовується більш тривалим терміном служби. Швидка доставка по всій території України (Київ, Запоріжжя або іншого населеного пункту) дозволить вам вже через пару днів насолодитися покупкою.